Оригінально і недорого: еко декор своїми руками

Розпочинається довгожданий сезон відпусток, під час яких можна не тільки чудово відпочити, а й назбирати безліч природних матеріалів для творчості. Морські мушлі цікавих форм і кольорів, великі й маленькі камінчики, незвичайні гілочки, яскраві квіти… Все це може стати не тільки приємним спогадом про літо, а й прекрасним елементом вашого інтер’єру, адже декор своїми руками в стилі «еко» не втрачає своєї популярності!

декор своїми руками

Підсвічники з ракушок виглядають дуже цікаво!

Декор своїми руками з природних матеріалів: головні переваги

Еко-декор має кілька важливих плюсів, які переконують обирати його все більше і більше людей:

  • Оригінальний і незвичайний вигляд природних матеріалів виділяє їх серед банальних фабричних виробів;

декор своїми руками

  • Зібрані в лісі чи на пляжі екологічні матеріали є значно комфортнішими для використання людиною, ніж перенасичені шкідливими речовинами готові вироби;
  • Усі поробки з натуральних матеріалів будуть ексклюзивними, адже точно такого самого камінчика чи гілочки ви точно вже не знайдете!

декор своїми руками

  • Домашній декор своїми руками обов’язково вкаже гостям на вашу креативність і неординарні творчі здібності!
  • І головне: таке декорування обійдеться вам майже безкоштовно! Витратитися доведеться лише на допоміжні матеріали: клей, дріт, нитки, картон тощо (залежно від вашого задуму).

декор своїми руками

Еко-декор: нові ідеї

Так як зібрані в природі матеріали завжди є унікальними і відрізняються за формою, кольором і розміром, то універсальну пораду щодо їх застовування дати дуже важко. Крім того, потрібно обов’язково враховувати стилістику приміщення, для якого ви будете створювати певний виріб – виготовлена власноруч річ повинна стати яскравим акцентом або підкреслити цікавий інтер’єр, але ні в якому разі не йти в розріз із загальним стилем.

Ми вже розповідали, як можна використати ялинові шишки. Можете також взяти на замітку ідеї, втілені на фотографіях, або реалізувати власний творчий задум. Придивіться уважно: можливо, саме ця велика морська раковина у вас в руках нагадує оригінальну вазу для квітів, а дрібна галька втілиться у підставку для сервізу? Варіантів застосування є безліч, експериментуйте!

декор своїми руками

Декор своїми руками може стати родзинкою вашої оселі, тож не нехтуйте цим чудовим способом оживити власний будинок чи квартиру!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *