Засіб від комарів. Як позбутися комарів, не зашкодивши собі

Комарі здатні зіпсувати найкраще і найретельніше сплановані посиденьки на природі. Звичайно, знайти засіб від комарів і позбавитися від них — це бажання і необхідність, адже комарі є розповсюджувачами різних вірусів і паразитарних захворювань. Але використовувати хімічні препарати для відлякування комарів теж не хочеться, адже вони шкодять нашому здоров’ю. Що ж робити? Треба заздалегідь спланувати місце постійних вечірніх зустрічей і декорувати ландшафт рослинами, яких не переносять ці настирливі шкідники.

Календула. Запах квітів подобається людині, але абсолютно неприємний комарам. Ця невибаглива у догляді рослина прикрасить вашу ділянку яскравими красивими квітами оранжевого кольору, а до того ж ця рослина ще й лікарська.засіб від комарів

Чорнобривці. Сама рослина, яка росте на подвір’ї, не відлякує комарів, але якщо зірвати квітки і потерти їх на тілі, то цей різкий запах комарам точно не сподобається.

засіб від комарів

Агератум. Його квіти секретують кумарин, який широко використовується в комерційних препаратах проти комарів.

засіб від комарів

Ромашка. Комарі не терплять її запаху. Якщо розкласти по квартирі кілька букетиків, то вони не залітають.

засіб від комарів

Евкаліпт. Цей вічнозелений чагарник має безліч корисних властивостей, які роблять його безумовним лідером серед інших лікарських рослин, адже відлякує навіть малярійних комарів.

засіб від комарів

М’ята. Сама по собі м’ята не пахне, але якщо її пом’яти, одразу ж виділяється сильний запах, якого бояться комарі. Тому, щоб захиститися від комарів за допомогою м’яти, краще потерти відкриті ділянки тіла її листочками.

засіб від комарів

Базилік. У нього яскраво виражений смак і приємний м’ятний запах. До речі, ця рослина також допомагає зняти свербіж після комариних укусів. Досить просто розтерти пару листочків в руках і прикласти до місця укусу. Ефірна олія, яка виділяється із зелені, зніме набряк і свербіж.

засіб від комарів

Розмарин. Характерний бентежним ароматом ефірних олій і користю. Щоб аромат його був сильнішим, не обов’язково розтирати листя, досить поворушити рослину. В саду це робить вітер, а якщо ви вирощуєте розмарин в горщику, досить просто трохи потрясти його. Як і у випадку з базиліком, розмарин здатний знімати свербіж після укусу комарів.

засіб від комарів

Лемонграс. Ця рослина проганяє не тільки комарів, але і багатьох інших паразитів. До того ж, у лемонграса багатий смак. Ця трава часто використовується в європейській і азіатській кухнях.

засіб від комарів

Колінсонія канадська (кам’яний корінь). Ця лікарська рослина багата смолами, які відганяють настирливих комарів.

засіб від комарів

Котовник лимонний (котяча м’ята). У його склад входить цілий ряд олій і речовин, які приносять користь людині і шкодять комарам. Ця пряна лікарська трава активно використовується також в косметології та медицині.

засіб від комарів

Який засіб від комарів використати — вирішувати Вам!

засіб від комарів

А для приємного літнього відпочинку придбати товари для свого хобі можна на сайті www.dianaplus.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *