Як упакувати подарунок на Валентина

Наближається День всіх закоханих, тож багато хто буде готувати приємні сюрпризи та подарунки для своїх других половинок. Але знайти хороший подарунок – це лише частина справи. Погодьтеся, що без гарної обгортки навіть дуже вартісна річ виглядатиме просто і не святково. Саме тому ми й хочемо розповісти, як швидко і красиво упакувати подарунок на Валентина власноруч!

Подарунок на Валентина: варіанти упаковки

Найпростіший спосіб упакувати подарунок на Валентина – використати тематичну святкову атрибутику. Сердечка різного розміру, стрічки, бантики, оригінальні бірочки приємних кольорів легко прикрасять ваш пакуночок і подарують чудовий настрій ще до того, як подарунок буде розкрито!

Хорошим варіантом є також використання квітів – живих чи штучних.

Можна трішки ускладнити завдання і спробувати оригінально оформити пакунок власними руками. Це може бути аплікація, мозаїка, переплетені смужки з паперу тощо. Для такої упаковки вам знадобляться всього лише кольоровий папір, ножиці, клей та трішки фантазії!

Як бачите, красиво оформити подарунок на Валентина можна і самостійно. Зате яким буде ефект! Бажаємо вам приємного свята і гарних подарунків!

подарунок на Валентина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *