Як створити і розвивати успішний бізнес з рукоділля

Бізнес з рукоділля — з чого почати, як досягти успіху? Перш за все, робіть те, що ви любите і ви досягнете успіху. Адже якщо ви любите свою справу, ви інстинктивно ведете її до успіху.

Сьогодні ви можете побудувати свій творчий бізнес легко, не маючи якихось технічних навичок. Крокуючи в ногу з часом, відкривайте для себе нові творчі можливості для професійного удосконалення і зростання вашого бізнесу з рукоділля вам гарантоване.

Якщо ви мрієте вивести свою справу на новий, більш успішний рівень, то це цілком можливо, проте і не так просто, як здається. Квітучий бізнес з рукоділляпроцес не швидкий, але реальний.

Запорукою успіху є дотримання певних правил:

 1. СТВОРЮЙТЕ ТЕ, ЩО ЛЮДИ ГОТОВІ КУПИТИ

Створюйте вироби не заради свого морального задоволення, а для продажу. Звичайно, ви любите те, що ви робите, але чи є покупці для цих виробів?

 1. ПРАЦЮЙТЕ НАД БІЗНЕСОМ ПОСТІЙНО

Творчий бізнес з рукоділля не дає швидкого прибутку, він націлений на довготермінову перспективу. Якщо ви не впевнені, що будете займатися своєю творчістю і через 5 років, то не перетворюйте свій бізнес в основне джерело доходів.

бізнес з рукоділля

 1. БІЗНЕС — ЦЕ НЕ ХОБІ

Якщо вам подобається те, чим ви займаєтеся, це приносить вам величезне задоволення, і ви хочете створити на своєму рукоділлі бізнес, відносьтеся до цього як до бізнесу.

Більшість рукодільниць починають свій бізнес з рукоділля, проте не використовують просування. Вони дарують свої вироби друзям, і всі говорять, що варто почати продавати. Вони виставляють на продаж свої вироби і очікують, що до них буквально полинуть покупці. Але цього так мало, потрібно постійно просувати свої вироби – доносити їх до потенційного покупця!

 1. СТВОРЮЙТЕ ГАРНІ ФОТОГРАФІЇ

Це, мабуть, ключовий момент. Фотографія — перша річ, яку бачить ваш потенційний покупець. І на ухвалення рішення про покупку в основному впливає саме фото. Багато покупців навіть не читають опис, а купують товар тільки по картинці.

 1. ВАРІЮЙТЕ З ЦІНОЮ

Це одна з найпоширеніших проблем в творчому бізнесі.

Більшість починає продавати свою роботу як просто хобі. Багато майстрів на початковому етапі дуже недооцінюють свою роботу, оскільки думають, що якщо вони вміють, то це не так вже й складно. Відповідно і ціну ставлять занижену.

Навіть якщо вам здається, що це нескладно, подумайте про те, що не всі вміють аналогічно зробити. Цінуйте свою працю!

Вам потрібно вирахувати правильну ціну на свої товари, щоб забезпечити себе матеріально. І це та ціна, по якій ви повинні продавати. Але враховуйте і ринкові ціни на подібні вироби. Спочатку ставте ціни трошки нижче ніж у тих, хто вже довго займається подібним бізнесом. Проте ніколи не працюйте без суттєвого доходу!

 1. ВІРТЕ В СВОЮ РОБОТУ І БУДЬТЕ ВІДКРИТИМИ ДЛЯ ЗМІН

Розвивати свій творчий бізнес з рукоділля нелегко. На це йде дуже багато сил і часу. Для того щоб домогтися тих цілей в бізнесі, які ви перед собою поставили, вам потрібно пристрасно любити свою справу. Вкладіть всю душу і любов у те, що ви робите. Любіть свою творчість!

Любіть те, що ви робите, і будьте відкриті до чогось нового. Вам потрібно постійно вносити деякі зміни, щоб наблизити себе до успіху. Не бійтеся змін, вони завжди на краще!

бізнес з рукоділля

 1. ПРИДУМУЙТЕ НОВІ БІЗНЕС-ІДЕЇ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖУ

Останнім часом все швидко змінюється в плані технологій і можливості заробітку. Ми можемо зараз спокійно працювати вдома, не витрачаючи часу і грошей на проїзд. Такі зміни змушують нас вчитися швидко адаптуватися. Але вони також відкривають і нові можливості, яких не було якихось декілька років тому.

Час, в який ми зараз живемо, відкриває для нас необмежений світ можливостей! Ви можете творити і продавати, не виходячи з квартири.

Майстер-класи також можуть стати суттєвим додатковим доходом. Ви можете розповісти людям як зробити ту чи іншу річ і отримати за це винагороду.

Ви можете з легкістю зняти відео про створення того чи іншого виробу, а можете зробити добірку детальних фотографій майстер-класу з описом процесу.

Такий відео чи файловий майстер-клас ви можете продавати за невелику ціну. Це свого роду різноманітність вашої вітрини, це пасивний заробіток, це також бізнес з рукоділля.

Однак створення цифрового продукту часто займає більше часу, ніж створення реального вироби. Наприклад, вам доведеться витратити 2 дні, щоб доступно описати процес майстер-класу, в той час як сам виріб ви можете зробити за півдня. Проте, такий майстер-клас ви можете продавати нескінченно і він може бути своєрідною рекламою для ваших виробів, адже далеко не всім вдасться повторити ваш витвір, а мати таку річ вони дуже хочуть.

Продаючи такі майстер-класи, ви не тільки отримаєте більше продажів, але і захочете розвиватися далі, далі і далі.

декупаж яйця

 1. БУДЬТЕ ДОБРОЗИЧЛИВИМИ, АЛЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛОМ

Потрібно бути відкритим і доброзичливим зі своїми клієнтами.

Вони купують у вас тому, що вважають за краще купувати унікальні речі безпосередньо у людини, яка їх зробила. Їм цікаво дізнатися про вас: переглянути ваші фотографії, де ви під час роботи; прочитати розповідь про те, як ви прийшли до цієї творчості. Проте пам’ятайте, що ваші клієнти не є вашими друзями.

Будьте всіляко доброзичливими з вашими покупцями, але ставтеся до них з повагою і професіоналізмом.

Намагайтеся відповідати на запитання оперативно і детально. Якщо клієнт висуває вам необґрунтовані вимоги або звинувачення — реагуйте спокійно без будь-яких різких висловлювань. Ніколи не скаржтеся на свого клієнта і не обговорюйте його в відкритих джерелах (форум, чатах, соцмережах).

Баланс між дружелюбністю і професійним підходом має вирішальне значення для успіху вашого бізнесу!

 1. РОБІТЬ РОЗСИЛКИ

Публікації в Facebook, Instagram люди можуть не побачити або пропустити, а ось електронна пошта як і раніше є найбільш прямим і ефективним способом комунікації з клієнтами.

Люди, які люблять те, що ви робите і довірили вам свою електронну адресу (значить дозволили вам спілкуватися з ними безпосередньо), з легкістю йдуть до вас за покупками. Вам не потрібно переконувати їх у тому, що ваші вироби ексклюзивні або дивовижні.

 1. ШУКАЙТЕ ЦІЛІ ДЛЯ ПРОЦВІТАННЯ

Коли ви отримали перший продаж, ви відчували ейфорію і мотивацію працювати і працювати. Коли ж ви вийшли вже на більш високий рівень, на місяць маєте певну кількість продажів і про вас пишуть у журналах, здається, ось воно. Нарешті успіх!

diana handmade

Ви досягли того, чого хотіли. І здається, що рости вже нікуди. Проте це не причина зупинитись на місці. Подумайте про те щоб додати щось нове в лінійку ваших виробів, використовуйте нові матеріали. Мрійте і будьте реалістами!

Працюйте над новими навичками. Продовжуйте кидати собі виклик у вашому бізнесі кожен день. Коли майстер робить ті ж самі вироби з року в рік, то це стає нудним самому майстрові. З цієї причини продавці відчувають певний застій і впадають в «творчу кризу». Вони не прагнуть до досягнень нових цілей, їх щоденні завдання стають рутиною, яка не приносить особливої радості і задоволення від роботи.

Тому, не стійте на місці! Розвивайтеся в різних напрямках!

 1. АДАПТАЦІЯ НА РИНКУ

Іноді ми знаходимо дивовижне виріб в інтернеті, переходимо по посиланню в магазин і бачимо, що майстер цей вже не працює в своїй ніші, його бізнес вже закритий.

Також потрібно навчитися легко адаптуватися до ринку. Якщо ви першим придумали якийсь оригінальний виріб, але через деякий час вам здається, що всі почали робити те ж саме, не впадайте у відчай і придумуйте нове, додавайте постійно свою родзинку у вироби. Так вже вийшло, що творчі люди не можуть стояти на місці без будь-якого просування. Завжди будуть інші майстри, які будуть копіювати і буквально наступати вам на п’ятки. Тому, незважаючи ні на що, потрібно рухатися вперед і удосконалюватись в своєму ремеслі.

Нові вироби з того ж матеріалу, ті ж вироби, але з іншого матеріалу, варіації, додавання якоїсь родзинки або взагалі відкриття іншої лінії виробів — ви можете абсолютно все!

Коли у вас є бізнес, ви повинні постійно вчитися, експериментувати і ризикувати.

Бізнес з рукоділля — шанс досяхти успіху

Це захоплююча, обтяжлива, але така підбадьорлива подорож в невідомість. І якщо ви запрограмували себе на успіх, ваші шанси досягти успіху досить високі.

Творчих Вам ідей, натхнення і бажання творити!!!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *