Як може виглядати звичайний ґудзик: фантастичні аплікації чудових майстринь

Куди тільки не заводить бурхлива фантазія сучасних рукодільниць! Виявляється, що навіть з такого звичайного, недорогого і, здавалося б, найпростішого і найдоступнішого матеріалу як ґудзик можна створювати просто неймовірні шедеври! З ґудзиків можна робити чудові аплікації, ними можна прикрашати одяг та аксесуари, та вони й самі можуть стати оригінальними прикрасами!

гудзик
Ґудзик + фантазія = фантастичний результат!

Сьогодні хочемо познайомити вас із «ґудзиковою» творчістю кількох закордонних рукодільниць, яка приносить їм не лише моральне задоволення, а й цілком реальний фінансовий прибуток! Ці жінки живуть в різних куточках світу, але об’єднує їх одне: вони виготовляють ексклюзивні картини з ґудзиків, що користуються шаленою популярністю серед покупців в інтернеті. Тож знайомтеся!

гудзик

Джоана (штат Іллінойс, США), власниця онлайн-крамнички «PaintedWithButtons»

За власними словами дівчини, її пристрасть до накопичення ґудзиків, блискіток і стразів різних розмірів і кольорів бере початок ще в глибокому дитинстві, коли вона обожнювала гратися з рукодільною шкатулкою своєї бабусі. І коли колекція Джоани стала такою великою, що її ніде було зберігати, вона вирішила віднайти ідею для красивої експозиції своїх скарбів. Таким способом стало виготовлення неймовірно красивих картин із ґудзиків!

Лаура Бель (штат Арізона, США), власниця онлайн-крамнички «BellePapiers»

Ця рукодільниця знає ціну своїм виробам – вона прямо називає їх найкращим з того, що можна знайти в гудзиковому мистецтві! І з нею важко не погодитися, адже витончені роботи цієї дівчини мають дуже привабливий і стильний вигляд:

Софі Гобсон-Годдарт (Лондон, Великобританія), власниця онлайн-крамнички «ButtonArtbySophie»

Ця зразкова дружина і мати двох доньок працює в своє задоволення і не проти нових творчих знайомств, а її аплікації з ґудзиків успішно розсилаються по всьому світу!

Ну як, набралися натхнення? Тоді швидше шукайте красиві ґудзики в своїх домашніх запасах або купуйте їх в інтернет-магазині й починайте створювати власні неповторні шедеври!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *