Хенд мейд декор: що можна зробити з ялинових шишок

хенд мейд декор з шишок

Усі ми хочемо зробити свій дім затишним і красивим, тож часто не шкодуємо грошей на придбання в магазинах дороговартісних декоративних елементів і пристосувань. Але навіщо платити більше і бути «як всі», якщо сама природа пропонує нам чудові ідеї для творчості? Тому вмикаємо фантазію, збираємо в парку чи лісі підручні матеріали і починаємо створювати ексклюзивний хенд мейд декор, до прикладу, з шишок! Тим паче, що виготовлені з них прикраси є абсолютно екологічними, що теж дуже важливо, особливо для сімей з маленькими дітьми.

«Шишковий» хенд мейд декор: цікаві ідеї

Шишки – добре відомий нам з дитинства і легкодосяжний матеріал. Ці дарунки хвойних дерев бувають різні: подовгасті й округлі, зелені й темно-коричневі, з різними видами луски. Таке різноманіття форм дозволяє фантазувати на повну і вигадувати надзвичайно цікаві вироби!

Шишки можна використовувати як основний елемент композиції або в якості допоміжного предмета. А якщо додати кольоровий папір, фетр, нитки та інші підручні матеріали, то з них можна створити кумедні фігурки тваринок, святкові гірлянди, різдвяні вінки і навіть мініатюрні копії новорічних ялиночок.

До речі, шишки можуть надихнути вас і на створення оригінальних хенд мейд виробів, наприклад, з фетру чи воску – фантазуйте!

Шишки чудово виглядають як в натуральному вигляді, так і розмальовані фарбами, притрушені штучним снігом чи присипані блискітками. Поєднуючи їх з ялиновим гіллям та зимовими ягодами, можна робити красиві композиції. А невеличкі акуратні шишки можна використати для оформлення подарункової упаковки.

Пропонуємо вам взяти на озброєння найпростіший спосіб створення хенд мейд декору з ялинових шишок.

хенд мейд декор з шишок

Для цього вам будуть потрібні такі матеріали:

  • власне, шишки;
  • золотиста фарба;
  • пензлик.

хенд мейд декор з шишок

Для отримання шишок «з відблиском» вам потрібно буде прикласти мінімум зусиль: всього лише розмалюйте кінчики лусочок золотою фарбою і дайте їй підсохнути!

хенд мейд декор з шишок

Такі шишки можна використати для прикрашання святкового столу, зробити з них гірлянду чи навіть просто наповнити ними велику прозору ємкість – результат у будь-якому випадку буде чудовим!

хенд мейд декор з шишок

Надихайтеся природою, створюйте прекрасні речі самостійно і будьте певні: такий хенд мейд декор точно не залишиться непоміченим!

Автор: Вікторія Чорній

хенд мейд декор з шишок

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *