Обкладинка на паспорт: шиємо самостійно!

Як пошити обкладинку на паспорт

Саморобні обкладинки на паспорт – популярний у всьому світі тренд, тож і ми не могли оминути його своєю увагою. Яких тільки різновидів не має цей хенд-мейд аксесуар! Талановиті рукодільниці завзято вигадують і втілюють в життя найрізноманітніші творчі ідеї, створюючи і вишиті, і плетені, і навіть валяні з шерсті обкладинки. Кожна така річ – справжній витвір мистецтва, адже аналогів їй немає.  

Погляньте, які чудові паспортні обкладинки робить майстриня Лариса Бащук:

Схеми і детальні описи до всіх цих виробів представлені у журналі «Українська вишивка. Спецвипуск» №6 (2), а також у Синій книзі із «Золотої колекції української вишивки».

Обкладинка на паспорт: як її пошити

Часто трапляється так, що рукодільниця має цікаву ідею щодо оформлення виробу, але сумнівається, чи вдасться їй подолати «швейні» труднощі. На рахунок цього не хвилюйтеся: наші підказки допоможуть вам зшити красиву обкладинку на паспорт легко і швидко!

Як пошити обкладинку

Отже, для роботи вам знадобляться такі матеріали:

  1. Заздалегідь декорована вишивкою (чи іншими елементами — на ваш вибір) тканина для пошиття обкладинки (основна);
  2. Тканина для підкладки;
  3. Нитки для шиття, голка, ножиці.

Далі слід дотримуватися такої послідовності кроків:

  • Виріжте два однакові прямокутники з основної та підкладочної тканин. Розмір кожного з них повинен становити 30 х 15 см.
  • Складіть деталі основи та підкладки лицем всередину; зшийте їх, залишаючи невеликий отвір для вивертання. Обріжте зайву тканину по периметру майбутньої обкладинки, як показано на фото.

Як пошити обкладинку

  • Акуратно виверніть обкладинку, зашийте отвір потайним швом.
  • Загорніть клапани, як показано на фото, і закріпіть шпильками. Ширина кожного клапана – приблизно 5 см.

Як пошити обкладинку

  • Пришийте краї клапанів до основи. Слідкуйте за шириною обкладинки – вона повинна становити приблизно 19 см.

Як пошити обкладинку

Ось і все! Як бачите, нічого надскладного тут немає, тому сміливо беріться до справи і дивуйте оточуючих неповторними та унікальними «одежинками» на паспорт, виготовленими власноруч. А якщо самостійно шити їх, все-таки, не плануєте – зазирніть у наш інтернет-магазин, там є великий вибір практичних і красивих вишитих обкладинок для вашого паспорта!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *