Дарунки моря: неймовірні вироби з ракушок, які можна зробити власноруч!

Багато хто влітку відпочиває на морі і, звичайно ж, привозить з теплих берегів цілі колекції красивих природних сувенірів: морських зірочок, мушель вигадливих форм та кольорових камінців. Такі скарби потім ще довго нагадують про відпустку, навіть якщо їх просто зберігати в улюбленій скриньці, але набагато цікавіше знайти їм оригінальне застосування! Ми підкажемо, які вироби з ракушок можна легко створити власноруч!

Вироби з ракушок: 5 фантастичних ідей

То що ж оригінального можна вигадати й створити з морських матеріалів? Варіантів тут просто безліч!

вироби з ракушок

Гірлянда з ракушок

Мушлі від природи заворожують перламутровими відтінками й симетричними формами, тому часто для підкреслення їхньої краси достатньо буде найпростіших матеріалів, наприклад, звичайного шнура:

«Морські» віночки

Дуже цікаво виглядатиме вінок, прикрашений морськими мушлями:

Прикраси з ракушок

Незвичайним і дуже вишуканим варіантом застосування ракушок може стати виготовлення прикрас із їх використанням. Тут вже в хід можуть йти і кольорові лаки, і камінці, і блискітки – все залежить від вашого уявлення про майбутній виріб!

Новорічна тематика

Так-так, саме новорічна, адже при вмілому обігруванні ракушки можуть гарно відіграти роль святкового декору для вашої ялинки!

Кольорові композиції

А взагалі, морські мушлі настільки самодостатні, що їх можна просто розмалювати яскравими фарбами, розсипати на підносі – і ексклюзивна кольорова композиція для підвищення настрою готова!

Вишивка на морську тематику

Крім застосування в домашньому декорі справжніх ракушок, можна також надихнутися їхньою красою для вишивки, тим більше що дизайнів на морську тематику існує дуже багато! Подібні схеми є, до прикладу, в Коричневому та Синьому випусках «Золотої колекції», які ви можете придбати в інтернет-магазині «Діана плюс» за вигідною ціною. На сайті також діє розпродаж на інші товари — зазирніть і переконайтеся!

вироби з ракушок

Не дозволяйте залежуватися морським скарбам – їхню красу можна і треба демонструвати в найкращому вигляді! Чудових вам втілень ідей і приємних спогадів про тепле море…

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *