Вишивка хрестиком: закордонна історія української сукні!

Надзвичайно красива, заспокійлива, фантастична… Погодьтеся, що вишивка хрестиком – улюблене хобі величезної кількості жінок, а іноді й чоловіків! Ми надихаємось суто українськими геометричними орнаментами і захоплюємось стильними візерунками закордонних майстринь, а часом пробуємо створити щось своє – унікальне і неповторне… Видавництво «Діана плюс» також намагається йти в ногу з часом, тож пропонує рукодільницям надзвичайно різноманітні сюжети для вишивання. І як же нам приємно бачити неймовірні шедеври, створені за нашими схемами — аж хочеться поділитися! Тому сьогодні читайте азіатську історію української сукні!

вишивка хрестиком

Фото з блогу «Thewallinna»

Вишивка хрестиком: Україна + Японія

Героїня нашої розповіді – українка Інна Щепанська, яка волею долі вже багато років живе за кордоном. У своєму особистому блозі «Thewallinna.com» Інна розповідає, як під час однієї з поїздок в Україну вона придбала журнал «Українська вишивка» (це був випуск №24(2) за лютий 2014 року). Дівчина буквально закохалася у візерунок «Флористичні мотиви», тож відразу загорілася бажанням вишити його!

вишивка хрестиком

Але якою ж мав бути покрій сукні? Відповідь несподівано знайшлася у японській швейній книзі «Kimono remake»! Саме за порадами цього видання Інна й пошила свою незвичайну сукню з цікавими деталями.

вишивка хрестиком

Фото з блогу «Thewallinna»

Після закінчення роботи над вишивкою і пошиттям майстриня й сама не могла повірити в те, що все вдалося, але результат вийшов справді чудовим! Тож тепер ця сукня нагадує дівчині про її українське коріння, а також надихає її на нові вишивальні проекти!

вишивка хрестиком

Фото з блогу «Thewallinna»

Ваші шедеври за нашими схемами

Історія Інни наштовхнула нас на думку зібрати разом ваші вишиті роботи за нашими схемами! Завантажуйте фотографії власних вишивок у наші групи в соцмережах:

Фотографії підписуйте, вказуючи своє ім’я і назву та номер видання, в якому була надрукована схема, яку ви використали. І не хвилюйтеся, якщо ви інтерпретували якийсь візерунок по-своєму – так навіть цікавіше! А редакція «Діана плюс» зі свого боку обіцяє з часом обрати найкреативніший варіант обігрування нашої схеми і нагородити переможницю приємним подарунком!

Творіть із задоволенням!

вишивка хрестиком

Фото з блогу «Thewallinna»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *