Літо, зупинись! Найяскравіші набори для вишивання в соковитих відтінках

Як же довго ми чекали на зелене літечко з сонячними днями, співами пташок і різнобарв’ям квітучої природи! І як хочеться зупинити й зберегти прекрасні миттєвості улюбленої пори року… А між тим, зробити це досить легко – допоможуть в цьому набори для вишивання від «Діана плюс», сюжети яких відображають найкращі моменти чудового літнього відпочинку!

Набори для вишивання на літню тематику

В цій статті ми познайомимо вас із кількома найцікавішими вишивальними сюжетами, які тонко передають невимушений літній настрій. Картини, вишиті за цими схемами, збережуть частинку липневого тепла й зігріватимуть вас довгими зимовими вечорами!

«Мальовниче село»

Цей насичений соковитими кольорами сюжет ніби змальований з чиєїсь бурхливої уяви! Пишна зелень, яскраві квіти, ясне сонечко і надзвичайно милі сільські хатки – так і хочеться якимось дивом опинитися в цьому чудовому місці! Набір для вишивання «Мальовниче село» подарує вам багато приємних хвилин за улюбленим рукоділлям!

набори для вишивання

«Мальовниче село»

«Озеро»

А цей спокійний сюжет, розроблений за мотивами картини художника В. Пивоварова, немов би дихає приємною прохолодою. Стежка так і вабить підійти до чистої води, занурити в неї руки і насолодитися спокоєм навколишньої природи… Набір для вишивання «Озеро» вишиватиметься легко і приємно!

набори для вишивання

«Озеро»

«Ваза з соняхами і маками»

Величезний букет з літніх квітів ледь-ледь вміщується у вазі! Картина, вишита по набору «Ваза з соняхами і маками», чудово передасть літній настрій і збереже ваші спогади про теплі дні!

набори для вишивання

«Ваза з соняхами і маками»

«Мрії»

Набір для вишивання картини «Мрії» несе в собі нотки сюрреалізму, але ж як красиво! Пастельне небо, зелений килим трав, птахи і жінка, що думками знаходиться десь у фантастичному власному світі… Такий сюжет обов’язково сподобається тонким мрійливим натурам!

набори для вишивання

«Мрії»

«Натюрморт з яблуками та герберами»

Чудова композиція, витримана переважно у червоних відтінках, в найтонших нюансах передає красу дарів природи. «Натюрморт з яблуками та герберами» може стати окрасою і вашого дому!

набори для вишивання

«Натюрморт з яблуками та герберами»

Надихайтеся пишним різноманіттям та яскравими фарбами літа, і нехай ваші спогади про цей час втілюються у прекрасних картинах, створених за допомогою наборів для вишивання від «Діана плюс»!

Автор: Чорній Вікторія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *