Вишивка на трикотажному полотні — майстер-клас

Удосконалення вишиванки триває. Вишивка на трикотажному полотні, незважаючи на свою компактність і простоту, дозволяє створити неповторні, унікальні моделі одягу та декоративні речі.

Ручний трикотаж все більше входить в моду саме у вигляді цікавих моделей з найрізноманітнішими типами візерунків вишивки. І саме вишивка по трикотажу зробить ваш гардероб насправді оригінальним, безпосередньо таким, якого не буде ні у кого, окрім вас.

Проявивши фантазію можна висловити свою індивідуальність, внести родзинку в моду.

Доклавши трохи праці і терпіння, за допомогою ниток і голки, ви подаруєте речі свій колорит.

Вишивка на трикотажному полотні — це справжнє мистецтво, але щоб оволодіти ним, потрібно зовсім небагато: трохи вміння, а також наші підказки та рекомендації. І так ви оволодієте технікою вишивки по трикотажу, така річ подарує справжнє задоволення і радість. Такі вироби неповторні, вони дивують і зачаровують. Уміння вишивки на трикотажному полотні не тільки надасть вам естетичну насолоду, а й допоможе знайти свій стиль. Вишивайте і будьте неповторні.

Жінці завжди було властиво прагнути до того, щоб речі, які вона носить, були гарні, неповторні і зручні. Такі відчуття дарує саме вишитий трикотаж.

Трикотаж став невід’ємним атрибутом сучасного одягу. Це дає можливість проявити свої творчі здібності, показати свою майстерність, продемонструвати свій смак і, головне, висловити свою любов. Кожному приємно носити речі, виконані особисто для вас з особливою турботою і любов’ю. Трикотажні вироби підходять для будь-якого часу року і не виходять з моди. Вони зігрівають, прикрашають, дають можливість виглядати елегантно і чарівно.

Не бійтеся експериментувати, комбінувати різні кольори, використовуйте різні техніки вишивки і ваші речі будуть унікальні і ексклюзивні.

Майстер-клас

Так розглянемо виготовлення зв’язаної спицями, а потім вишитої сорочки. Для вишивки використовують схему, яку застосовують для традиційної вишивки хрестиком. Вишивка виконується кольоровою пряжею, такої ж товщини, як і основне полотно, і швом, що імітує петлю.

Оволодівши цією технікою, можна і самому придумати багато візерунків і моделей.

Вишивка на трикотажному полотні, підкоряючи своєю красою і широкими можливостями, дає поле для прояву творчої фантазії.

Різноманітність технік вишивки та широка кольорова гама відтінків дозволяють створювати одяг, що відповідає смакам, характеру, що містить неповторний відбиток вашої особистості.

Проявивши трохи фантазії, можна вдало вписатися в моду, оновити свій гардероб, витративши на це мінімум часу. Вироби, прикрашені власноруч, дають можливість виглядати елегантно і стильно. Різноманітність колекції фасонів і візерунків запропоновані в журналі «Вяжем сами».

Сподіваємося, що наші вироби надихнуть вас на створення своїх неповторних виробів.

Фантазуйте разом з нами, використовуючи запропоновані моделі.

Вишивка на трикотажному полотні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *