Вишита серветка з мушлями: налаштовуємось на морську відпустку!

вишита серветка

Довгождане літо вже вступило в свої права, тож думки більшості з нас в цей час, звичайно, про одне: тепле море, ласкаві хвильки, легкий вітерець і білосніжний пісочок… Якщо ви якраз збираєтеся на відпочинок, то бажаємо вам гарно провести час і набратися сил та здоров’я, ну а якщо подорож до водички поки що у ваші плани не входить – не засмучуйтесь, адже організувати майже справжню морську атмосферу ви зможете й удома! А створити відповідний настрій допоможе тематичний декор, наприклад, вишита серветка з мушлями, представлена у Синій книзі з серії «Золота колекція української вишивки».

Вишита серветка на морську тематику

«У мріях про море…» – саме так ми назвали історію, що супроводжує фотографії цієї серветки у Синій книзі. А й справді: симпатичні мушлі й маленькі черепашки, вишиті хрестиком у насичених «морських» відтінках, звертають думки кудись на затишне узбережжя! Та ще й шов «верхоплут» так нагадує лагідні хвильки… Одним словом, відпочинковий настрій вам буде забезпечений!

вишита серветка

Схема даної вишитої серветки розроблена таким чином, щоб її легко можна було адаптувати під будь-який бажаний розмір готового виробу. Так як весь візерунок складається з багатьох дрібних малюночків, ви зможете збільшувати чи зменшувати кожну сторону серветки, додаючи або забираючи певну кількість окремих морських персонажів. Тобто, можна створити не лише одну квадратну серветку, а й цілий набір серветок чи доріжок різних розмірів в одному стилі! А може, ви наберетеся терпіння і вишиєте цілу скатертину?

Досвідчені майстрині можуть навіть поекспериментувати з кольором: можливо, ви зумієте вдало підібрати відтінки в іншій палітрі – не синій, а, скажімо, коричнево-пісочній чи бузково-рожевій? Результат може вийти дуже оригінальним, та й складати таку головоломку на тканині дуже цікаво – підключайте фантазію і на основі цієї схеми створюйте нові чудові вироби! А фото своїх вишивок за нашими схемами надсилайте нам на пошту sop.dianaplus@gmail.com – найкращі роботи будуть обов’язково опубліковані на сайті, а їхні власниці матимуть шанс на отримання приємних призів!

вишита серветка

Вишивайте з задоволенням, а ВІД «Діана плюс» продовжуватиме надихати вас на творчість!

Вишивка, фото і текст:  Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *