Вишита подушка в інтер’єрі: зробіть затишним свій дім!

Пригадуєте, як в дитинстві ви заходили в гості до бабусі й дивувалися величезному різноманіттю її яскравих вишитих подушок? Маленькі «ясіки» і величезні гарно збиті подушки для сну – всі ці м’які скарби рівними рядочками були красиво викладені на ліжках і диванах буквально в кожній хаті!

вишита подушка

Так, колись це було дуже модно, а як тепер? Чи доречна вишита подушка в сучасному інтер’єрі? Впевнено стверджуємо – так! Візерунки і стилістика оформлення, звичайно, багато в чому помінялися, але роль декоративної подушки в створенні домашнього затишку важко переоцінити!

Вишита подушка: сучасні тренди

Отже, якщо ви вирішили прикрасити свій дім подушками, створеними власноруч, то вам не завадять наші рекомендації:

  • Обираючи красиву схему для вишивання подушки, обов’язково слідкуйте за тим, щоб тема візерунка гармоніювала із загальною стилістикою вашої кімнати. Наприклад, до приміщення в стилі «шеббі» чудово пасуватимуть вінтажні квіткові мотиви, а от для кімнати в стилі «етно» краще підібрати традиційні народні орнаменти.
  • Звертайте увагу на кольорове рішення – палітра, використана при вишиванні подушки, не повинна вносити візуальний дисбаланс в приміщення. Виключенням можуть бути подушки, які спеціально призначені для виконання ролі яскравих контрастних акцентів інтер’єру. Але і в цьому випадку слідкуйте за правильним поєднанням кольорів.
  • Не обмежуйтеся лише класичними квадратною чи прямокутною формами вишитих подушок – спробуйте щось нове! Наприклад, подушечки у вигляді м’якеньких звіряток чудово підійдуть для дитячої кімнати:
  • Не забувайте, що навіть найкрасивіша вишивка може збліднути при невдалому оформленні. Тому приділіть особливу увагу підбору тканин для пошиття наволочки, а також стильному декоруванню подушок. Використовувати можна і мережива, і стрічки, і китички, і помпони, але пам’ятайте про почуття міри!
  • Вишиваючи подушку для дитячої кімнати, обов’язково зверніть увагу на якість матеріалів, а також наповнювачів, які ви використовуєте – вони повинні бути екологічно чистими. Дитина буде прилягати на подушку, гратися нею, тому ви повинні бути впевнені, що це не зашкодить здоров’ю малюка.

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам визначитися з творчим задумом, тож ваша вишита подушка стане чудовою окрасою інтер’єру! Успіхів вам!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *