Фантастична ручна вишивка на вечірньому вбранні

ручна вишивка

Дорогоцінні намистини й стрази, найтонші шовкові ниточки, золоті візерунки, невагомі пір’їнки і неперевершена кропітка робота – ручна вишивка на вечірньому вбранні й справді виглядає розкішно! Всесвітньовідомі бренди вже давно успішно використовують вишивку для своїх найкращих колекцій, тож такий одяг не лише красивий, а й завжди модний.

ручна вишивка

Паризьке ательє «Lesage»: легенда кутюрної вишивки

Мабуть, найвідомішим у світі Будинком вишивки є французьке ательє Франсуа Лессажа, засноване більше 90 років тому. За довгі десятиліття тут зібрали величезний архів, який нараховує більше 70000 зразків вишивки, і колекція продовжує рости! Ексклюзивні секрети роботи раніше були недоступними для широкого загалу, але в 1992 р. Франсуа Лессаж відкрив престижну Школу вишивки, де можуть навчатися всі бажаючі. Цікаво, що серед студентів цієї школи дуже багато мужчин, які з великим задоволенням викладають чималі кошти і освоюють ази вишивального мистецтва!

Практично всі відомі паризькі Будинки мод неодноразово замовляли ручну вишивку саме в цьому ательє, адже якість такої роботи тут неперевершена! Balmain, Vionnet, Givenchy, Chanel, Schiaparelli, Balenciaga, Dior, Y.S.L., Lacroix та інші бренди давно й тісно пов’язані з іменем «Лессаж» довгими кілометрами шовкових ниток, розсипами пайєток, перлів та бісеру.

 

Ручна вишивка в Україні

В нашій країні в основному вишивають сорочки й сукні, на яких традиційно використовують народні орнаменти й мотиви. Але ексклюзивна ручна вишивка на вечірньому вбранні теж присутня! Дорогі тканини й матеріали, стрази Сваровські й тонка робота забезпечують чудовий результат – вишукані вечірні сукні, які допоможуть прикрасити будь-яке свято! Особливо доречним таке вбрання буде для випускниць та їхніх мам, адже закінчення навчального року не за горами. Тож обирайте вечірнє вбрання з ручною вишивкою і не сумнівайтесь: ви будете виглядати не лише красиво, а й модно, станете справжньою зіркою вечора! Приємних вам святкувань!

Всі представлені моделі можна придбати в інтернет-магазині «Діана плюс»: обирайте, робіть замовлення або телефонуйте за номерами 097 087-14-64; 050 377-24-40.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *