Віночок з квітів: 60 ідей для зустрічі весни!

віночок з квітів

Яскравий, кольоровий і об’ємний віночок з квітів ще з давніх-давен відігравав роль невід’ємної окраси українських дівчат.

віночок з квітів

З ним завжди було пов’язано багато легенд і прикмет, він вважався оберегом і був наділений символічним і обрядовим значенням; його часто зображували на картинах як обов’язковий елемент українського строю:

віночок з квітів

«Дівчина-українка», друга половина ХІХ ст. — Рачков Н. (1825-1895)

З плином років популярність цього аксесуару йшла то вгору, то вниз, але сьогодні можна з впевненістю сказати, що віночок з квітів знаходиться на піку моди і став справжнім трендом! Сучасні модниці вже давно не прив’язують його виключно до національного вбрання, а навпаки – дуже вдало комбінують з найрізноманітнішими стилями одягу:

Віночок з квітів замість… фати!

Особливо вишукано цей аксесуар виглядає в поєднанні з весільною сукнею, адже ніжні пелюстки й тендітні форми квітів вигідно підкреслюють молодість і красу нареченої. Щоправда, сукня в такому випадку повинна бути особливою: простого крою, без надлишку пишних воланів чи крупних стразів – більше природності! Ідеальний варіант: мережива, натуральні легкі тканини і пастельні відтінки. Такий стиль весільного вбрання зараз дуже популярний, а називається він «бохо» або «богемний шик»:

Як зробити віночок з квітів

Надзвичайно великі чи ледь помітні, яскраві чи пастельні, з живими чи штучними квітами – сучасне різноманіття готових віночків вразить будь-яку дівчину!

Але зробити цю прикрасу можна й самостійно, тим більше що необхідних матеріалів і журналів з майстер-класами зараз є дуже багато. Ось і ми вирішили поділитися з вами одним із способів плетення подібного віночка.

віночок з квітів

віночок з квітів

Отже, для роботи вам знадобляться:

  1. Штучні шовкові квітки різних кольорів.
  2. Спеціальний дріт для флористичних композицій.
  3. Клейка стрічка темно-зеленого кольору.
  4. Ножиці.

віночок з квітів

Крок 1

Приміряйте флористичний дріт до об’єму своєї голови і сформуйте з нього коло.

Крок 2

Заздалегідь відрізані головки штучних квітів починайте по одній закріплювати на каркасі з дроту – використовуйте для цього клейку стрічку. Слідкуйте за тим, щоб всі квітки «дивилися» в одному напрямі.

Крок 3

Продовжуйте рухатися по колу, закріплюючи квітки впродовж каркасу. Для найкращого результату використовуйте багато квіток середнього розміру; можна застосувати також штучні гілочки з ягодами.

віночок з квітів

Крок 4

Закінчіть плести віночок, слідкуючи за тим, щоб в ньому не було пустих проміжків – рівномірно заповніть їх додатковими квітками чи ягодами за допомогою клейкої стрічки.

віночок з квітів

віночок з квітів

Ось і все – ваш особистий і неповторний  віночок з квітів готовий! Носіть його з задоволенням і зустрічайте весну з посмішкою!

Автор: Вікторія Чорній

віночок з квітів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *