Український стиль в інтер’єрі: йдемо в ногу з модою!

Мода на все українське впевнено крокує вперед, завойовуючи не лише світові подіуми, а й наші домівки! Так, одним із популярних останнім часом трендів став український стиль в інтер’єрі, який, як виявилось, чудово «вписується» практично в будь-яке приміщення. Не вірите? Переконайтеся самі!

український стиль в інтер'єрі

Український стиль в інтер’єрі: цікаві дизайнерські ідеї

Строкаті килимки, дерев’яні меблі, світлі стіни та багато предметів ручної роботи – ось основні особливості традиційного для нашої країни оформлення оселі. Український стиль в інтер’єрі огорне вас затишком і теплом, а велика кількість природних кольорів і відтінків, характерних для цього виду оздоблення, подарує естетичну насолоду очам.

Але якщо ви плануєте створити в себе вдома національну українську атмосферу, то не поспішайте впадати у крайнощі: не варто перетворювати кімнату на музей, завішаний рушниками і заставлений керамікою. Тим паче що сучасні дизайнери пропонують безліч чудових варіантів оформлення жилих приміщень в стилі «модерн», вдало приправленому лише кількома етнічними елементами.

український стиль в інтер'єрі

Кухня в українському стилі

Дещо грубувата фактура штукатурки, дерев’яна або викладена керамічною плиткою підлога, дерев’яні балки, частковий розпис стін в поєднанні з сучасною побутовою технікою й усіма цивілізаційними зручностями – ось як повинна виглядати кухня в українському стилі. Для більшого ефекту можна додати справжню піч і рогачі в кутку!

Спальня справжніх патріотів

Місце, де ми відпочиваємо, повинно бути, перш за все, дуже затишним і сприяти повноцінному розслабленому сну. Тому не варто перевантажувати його надмірною кількістю яскравих предметів – досить буде лише кількох елементів українського декору. Наприклад, петриківського розпису на стінах чи меблях або барвистої постільної білизни.

Український інтер’єр дитячої кімнати

Кімнату для малюків теж можна дуже гарно оздобити в українському стилі – використайте для цього спокійні кольори, ненав’язливі орнаменти та імітацію дерев’яного парканчика, який поділить приміщення на функціональні зони:

Як бачимо, український інтер’єр може виглядати дуже стильно не лише в заміському будинку чи традиційному ресторані національної кухні, а й у великому місті. Тому беріть на озброєння наші ідеї і робіть своє житло модним і затишним!

Автор: Вікторія Чорній

український стиль в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *