Творчість в Інстаграмі, частина друга: українські рукодільні акаунти

Талановиті люди, які власними руками виготовляють неперевершені шедеври – одна із найважливіших цінностей України. І, звичайно, було б дуже шкода не показати свої роботи всім бажаючим, тим паче, що сучасні можливості це дозволяють!

Наш попередній допис був присвячений закордонним рукодільницям, які публікують фото своїх робіт в Інстаграм і надихають на створення краси сотні прихильників. А сьогодні ми продовжуємо знайомити вас із творчими сторінками цієї спільноти, але на цей раз – виключно українськими!

Інстаграм

Український Інстаграм: найцікавіші акаунти

Відкриває нашу п’ятірку затишна і по-домашньому тепла сторінка Ірини Москвітіної з Одеси (irina_moskvitina). Ця талановита рукодільниця вміє і вишивати, і плести, причому обожнює жаккардові візерунки:

Неймовірно милі вовняні персонажі від Олі Биндас (mamamnuma) вражають своєю беззахисністю і ніжністю – їх так і хочеться обійняти і сховати від усього світу! Дівчина називає їх «мнюмами» і час-від-часу відкриває секрети своєї майстерності й іншим, організовуючи тематичні майстер-класи.

Ажурні гачковані серветки від Олі Федорчук (yolka_fedorchuk) на перший погляд видаються невагомими і буквально зачаровують своєю ніжністю і красою! Дівчина обирає переважно світлі приємні кольори і вигадливі візерунки, створюючи справжні витвори мистецтва:

Досить цікавим є також Інстаграм Юлії зі Львова (hustka). Ця вишивальниця надає перевагу створенню невеликих мініатюр, а також любить підбирати палітри ниточок і робити з ними красиві фото:

І наостанок хочемо розповісти вам про надзвичайно мальовничу Інстаграм-сторінку Олени з Києва (living.on.the.rainbow) – тут ви побачите аксесуари з мініатюрною вишивкою, власноруч пошиті іграшки з тканини і просто багато красивих фотографій:

Як бачите, українські рукодільниці вміють не лише гарно вишивати, шити і плести, а й ефектно представляти публіці свої витвори! А, можливо, ви й самі можете похвалитися чимось подібним? Залишайте свої відгуки в коментарях – хто знає, можливо, наступною героїнею нашої статті станете саме ви!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *