Тренди в’язання: мінімалізм і повернення до витоків

Народна декоративність — тренди в’язання

Яскрава тенденція сучасної моди — це дещо надлишкова декоративність в народному стилі, змішування елементів оздоблення одягу з різних епох і стилів, культур, поєднання того, що, здавалося раніше, абсолютно не можна поєднувати. Тут тепер можна гратись образами, створюючи цілі історії. Не боятися використовувати безліч декору: брошки, мережива, пояси, яскраві сумочки, взуття!  Цього сезону як раз таки можна одіти на себе все одразу,  — як раз можливість потрапити в тренд.

тренди в’язання

Тож користаймося моментом! Коли ще знову можна буде дозволити собі такі пустощі!

тренди в’язання

осінні тренди в’язання

Підхоплюйте новий творчий імпульс!

Поєднання непоєднуваного

Поєднуючи звичні матеріали і техніки можна домогтися вражаючого ефекту.

У мінімалістичних в’язаних моделях основний акцент робиться на форму і силует, незвичайні характеристики і властивості матеріалу, його якість. Тут важливо все до найдрібнішої деталі та елементу.

ірландське мереживо

Вяжем крючком №129

Простий малюнок, який застосовується зазвичай в шалям і палантинах, можна використати і для нарядної речі, розташувавши його на жакеті і прикрасивши довгими китицями: результат — сучасно, стильно і яскраво.

Білий колір знову на піку популярності! І це не може не тішити, адже це універсальний колір, кожен раз новий і зовсім не нудний, якщо його правильно застосувати. Важливо лише знайти для себе натхнення для в’язання. У білому вбранні жінка може розповісти про свою ніжності і чуттєвість, криштальну чистоту, легкість і веселість. Проте одночасно білий може бути агресивний, жорсткий, владний і домінантний, кольором точного висловлення своєї позиції в цьому світі.

вязание крючком

журнал «Вяжем крючком»

Потрібно враховувати, що в подібних образах вирішальне значення має якість пряжі, пластичність полотна, відчуття на дотик. Слід пам’ятати, що чим простіша модель, тим більше уваги потрібно звертати на якість пряжі і технологію виконання — вони повинні бути настільки гарні, наскільки це можливо.

кардиган

журнал «Вяжем сами»

Велика в’язка, трохи ажурі і начебто недбалості — виходить зовсім інше прочитання теми! Сюди можна віднести:

— в’язані жилети з рукавом і без, в скороченому і міді варіанті;

— щільні і більш витончені в’язані накидки в незвичайних і хитромудрих рішеннях;

— милі в’язані шапочки і шарфи в об’ємних варіаціях в’язки, а також чарівні в’язані рукавиці, що входять в чудові комплекти, зігріваючі нас в найхолодніші дні.

Дивимося, надихаємось натхненням і творимо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *