Справжня жінка – яка вона в очах мужчин

 

Справжня жінка … Жінки — істоти загадкові, які часом і самі не знають, чого хочуть. Чи варто дивуватися тому, як несолодко іноді доводиться чоловікам. 

справжня жінка

Чому ж розумним жінкам не щастить у коханні?

Сумно, але факт — чим вище інтелект жінки, тим важче їй знайти щастя в особистому житті. Вся справа в тому, що ті жінки, які досягли успіху в кар’єрі, які фінансово ні від кого не залежать, набагато менш терпимі до недоліків своїх благовірних. Тому з такими жінками чоловікам, якщо вони не відповідають статусом і становищем, буде нелегко.

справжня жінка

Жінка, взагалі-то, від природи обдарована таким розумовим потенціалом, що її мозок здатен справлятися з декількома завданнями одночасно. І це тоді, коли мужчина зосереджується лише на одній.

Цікаве спостереження: інтелектуалки занадто багато часу витрачають на аналіз відносин, замість того, щоб зануритися у вир пристрасті. Розсудливість — це, звичайно дуже добре, але дуже часто вона гасить емоції. З такими жінками ніколи не буває по справжньому тепло — чоловіки це знають дуже добре.

справжня жінка

Останні років 25 ми тільки те й робимо, що озираємося на Захід у пошуках нових ідеалів і моделей поведінки.

Звідти до нас прийшов образ «м’якої жінки», феменізм, чайлд-фрі (принципове небажання мати дітей незважаючи на таку можливість, ті хто відкладають на потім або не мають твердої позиції в цьому питанні).

Занадто розмови про рівність статей до добра не доводять. Це сьогодні приймає абсолютно радикальні заходи. Наприклад, деякі жінки не дозволяють чоловікам відкривати перед собою двері. Така крайність порушує принципи культури поведінки.

справжня жінка

Сьогодні цінується жінка, яка незалежна від чоловіка — вона сама може накопичити на машину і квартиру, може зачати дитину фактично без участі чоловіка, не кажучи про те, що може сама її виховувати (близько 30% жінок в Україні виховують дитину самі). Звідси недалеко до думки, що чоловіки не потрібні зовсім.

Так, але все це суперечить природі. Адже сьогодні перемішалися функції жінки і чоловіки. Де ж справжня жінка?

Але ж риси жіночого начала — м’якість і податливість. Адже жінка повинна знаходити компроміс, не рубати з плеча, вміти огинати кути.

справжня жінка

Чоловік же завжди прагне до досконалості, йому потрібно вирішувати глобальні проблеми, самостверджуватися.

Різниця закладено в нас природою. Ми по-різному влаштовані, у нас абсолютно різні можливості і завдання.

справжня жінка

Найкраще дотримуватись золотої серединки: користуватись своїм розумом, проте грамотно застосовувати своєю слабкістю і жіночністю.

справжня жінка

Головне для жінки — бути приємною і м’якою, спокійною і врівноваженою. І тоді її поводження і доброта будуть умиротворяти. Здається, такі жінки з малих років вміють маніпулювати чоловіками. Вони хитрі і мудрі, завжди веселі і прекрасні, здатні зробити так, щоб чоловік відчував себе сильним і думав, що від нього залежить все.

Справжня жінка — яка ж вона?

То що ж мужчини люблять у жінках? Яких же жінок найбільше вподобують чоловіки?

— Фігурових

— Яскравих у зовнішності (зовнішня привабливість)

— Жіночних

— Загадкових

— Доглянутих

— Цікавих

— Впевнених у собі, але не надто сильних

— Які вміють слухати

— Відданих

— Оптимістичних

— Акуратних і охайних

— Довговолосих

— Довгоногих

— З довгими нігтями, але природніми

— Класичний одяг, адже він найбільш жіночний

— Хороших кулінарок

Це потрібно знати, щоб уміти налагоджувати відносини з представниками сильної статі, адже слід пам’ятати, що м’якість в стосунках завжди перемагає твердість!

справжня жінка

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *