Осінні декорації з гарбузом: більше 50 справді нових ідей!

Осінні декорації з гарбузом – це не лише Хеловін, хоча при згадці про цей яскравий овоч таке закордонне свято і спадає на думку першим. Цей чудовий природній матеріал негоже використовувати виключно для вирізання зубатих посмішок, адже варіантів оригінального застосування є набагато більше! Не вірите? Тоді швидше переглядайте нашу фотопідбірку свіжих гарбузових ідей!

осінні декорації

Різні гарбузи – різні осінні декорації

Ми звикли до великих яскраво-помаранчевих гарбузів, але різновидів цього смачного осіннього плоду є значно більше. Останнім часом все частіше можна зустріти невеличкі декоративні гарбузики різних відтінків – від ніжно-зеленого до майже білого; форми теж трапляються найрізноманітніші, тож поле для творчості відкривається чимале!

Тваринки з гарбузів

Осінні декорації з гарбузів у вигляді кумедних звіряток – чудова ідея, яка, до того ж, зовсім нескладна у виконанні. Великий круглий гарбуз – це вже ідеальна заготовка для голови, а подовгастий може зіграти роль тулуба. З паперу, гудзиків чи інших підручних матеріалів зробіть очі, вушка, ріжки чи крильця (залежно від вашого задуму) – і ось у вашому домі вже з’явився новий цікавий персонаж!

Розмальований гарбуз

Не обмежуйтеся лише природніми відтінками гарбузів – додавайте фарб чи блискіток і створюйте нові цікаві вироби! Експериментуйте: покривайте кольором частково чи повністю, малюйте й розмальовуйте – результат вам сподобається!

Гарбузові фантазії

Виявляється, звичайний гарбуз може стати чудовою основою для застосування усіх ваших рукодільних талантів! Цей овоч можна використати для декупажу, художнього вирізування, оригінальних аплікацій, обв’язування гачком, обклеювання мереживом і навіть вишивання! І це ще не кінцевий перелік – далі продовжуйте самі!

Як бачите, наш улюблений осінній овоч – гарбуз – це той ще фрукт! Тому вирушайте на пошуки вдалого екземпляра і прикрашайте свій дім неповторними та ексклюзивними гарбузовими декораціями!

Підготувала: Вікторія Чорній

осінні декорації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *