Новорічні іграшки своїми руками — креативні новорічні подарунки

Коли випадає перший сніг усі ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічно-Різдвяних свят. Новий рік — це найкраще, найулюбленіше і найочікуваніше свято в році. Дорослі як маленькі діти чекають новорічних подарунків і мріють швидше окунутися в святкову безтурботність. Прикрашати помешкання можна купленими декоративними речами, проте вбирати свій будинок набагато цікавіше новорічними прикрасами, які зроблено власноруч. Новорічні іграшки власноруч — це і креативний новорічний подарунок для друзів.

Дійсно домашній затишок та святковий настрій у своєму будинку  можна створити змайструвавши новорічні прикраси власноруч і отримати від цього процесу неймовірне задоволення.

Ялинкові прикраси власноруч – це дуже приємний творчий процес. І чого тільки не створиш: крилаті янголи, химерні травинки та казкові персонажі, засніжені ялинки, декоративні кулі.

Перегляньте ідеї створення цікавих новорічних прикрас  та створіть своє новорічне диво. Декоруйте прикраси на власний смак і зробіть свою ялинку унікальною.

Однією з найгарніших речей в домівці може стати новорічна композиція. Такий елемент декору швидко оновить інтер’єр і стане головною прикрасою кімнати.

Однією з несподіванок святкового декору може стати святковий стіл, якщо кожного біля тарілочки буде зустрічати власноруч виготовлений неочікуваний сюрприз. Будь-яка дрібниця безмежно потішить кожного, адже вона власноруч виготовленна – ексклюзивно лише для нього.

новорічні іграшки своїми руками

Журнал «Diana»

Так і хочеться, щоб світ завжди був таким нарядним, як перед Новим роком та Різдвом. Красу можна творити не тільки з дорогих матеріалів, але й із підручних матеріалів. Наприклад, з фетру, стрічок, картону, ниток, соленого тіста. Набагато цікавіше робити прикраси власноруч – вони ані трошки не гірші за магазинні, а лише випромінюють величезне тепло людської душі, теплоту рук.

Як приємно щороку фантазувати над новим декором. Приємно втілювати в життя творчі мрії, які тижнями виношується, вимріюється. Ось, наприклад, новорічні іграшки власноруч — ангелочок із ватних дисків — просто і гарно.

Новорічні іграшки своїми руками

Журнал «Diana» №29

Якщо вам хочеться внести різноманітність, то не бійтеся фантазувати. Чому б не зайнятися новорічною  магією – створенням декору з того, що є під руками? Ось, наприклад, з макаронів чи шишок.

І на вашій ялинці красуватимуться ексклюзивні прикраси, створюючи в оселі атмосферу піднесення, і очі гостей розбігатимуться від щедро розвішаних рукотворних іграшок.

А ваші рідні та друзі отримають незабутні враження, отримаючи рукотворний новорічний подарунок, адже на новорічно-різдвяні свята усі так чекають чогось фантастичного, вірять, що неодмінно відбудеться щось казкове. І не забуваймо, що виготовлені новорічні іграшки власноруч мають позитивну енергетику і неодмінно принесуть удачу своєму власникові у наступному році.

Зустрічаймо Новий рік яскраво і весело!

Успіхів у ваших творчих починаннях!

Новорічні іграшки власноруч — майстер-класи в журналі «Diana»

Деякі майстер-класи можна переглянути на сайті www.dianaplus.com

Читайте також:

Новорічна вишивка — оригінальні ідеї та схеми

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *