Книги про вишивку з різних країн: підбірка для вашого списку побажань!

Кожна справжня вишивальниця любить купувати книги про вишивку, тож рано чи пізно починає збирати власну рукодільну бібліотеку – і це чудово! Адже так приємно іноді погортати сторінки своїх друкованих надбань, переглянути яскраві фотографії і надихнутися цікавими візерунками на нові творчі задуми! Тому сьогодні давайте поговоримо про вишивальні книги різних країн – хто знає, можливо, дещо з нашої підбірки ви занесете до переліку своїх найближчих придбань?

книги про вишивку

Французькі книги про вишивку

Вишивальні дизайни із Франції завоювали свою шалену популярність в світі не просто так. Бо хіба можна не прийти в захват від витончених ліній, ніжних кольорів, стильних сюжетів та справжнього французького шарму цієї вишивки? Найвідомішими авторами книг про вишивку із Франції є Veronique Enginger та Marie-Therese Saint-Aubin.

Вишивальні книги з Японії

Якщо ви колись цікавилися сучасною японською вишивкою, то не могли не чути про дизайнера Kazuko Aoki – її схеми настільки реалістичні й вишукані, що не запам’ятати їх дуже важко! Японка пропонує багато рослинних мотивів, причому вишиває як хрестиком, так і художньою гладдю.

Німецькі дизайни

Досить популярними серед вишивальниць є також книги про вишивку від німецького видавництва Acufactum. Невеличкий сімейний бізнес, заснований мамою та дочкою в далекому 1988 році, з часом переріс у всесвітньо відому компанію, яка пропонує стильні та вже впізнавані дизайни вишивки.

Українські книги про вишивку

Наша країна надзвичайно багата вишивальними традиціями, тому українські книги про вишивку обов’язково повинні бути у вашій особистій рукодільній бібліотеці! Сокальська вишивка чорними нитками, полтавська «білим по білому», найкращі візерунки в яскравих кольорах, вдалі інтерпретації традиційних орнаментів для сучасного вишитого одягу та аксесуарів – все це з любов’ю зібрано у серії книг «Золота колекція української вишивки» видавництва «Діана плюс».

книги про вишивку

Серія налічує 10 книг, кожна з яких присвячена окремому кольору.

Ну як, ви вже придивилися до найцікавішого? Бажаємо вам зібрати чудову рукодільну бібліотеку, яка допоможе в створенні істинних вишитих шедеврів!

Підготувала Вікторія Чорній

книги про вишивку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *