«Сучасна вишивка»: новий журнал, який вам сподобається!

Вишиті сукні, гаптовані сорочки, оригінальні аксесуари, прикрашені гладдю чи хрестиком – все це є, було і буде надзвичайно популярним не лише в Україні, а й в усьому світі! Вишивка не виходить з моди, міняються лише тренди. Тож якщо ви хочете бути в курсі всіх нових віянь в цій сфері, вам обов’язково стане в нагоді нове видання від видавництва «Діана плюс» — журнал «Сучасна вишивка»!

сучасна вишивка

Три причини купити журнал «Сучасна вишивка»

  • Перш за все, видання потішить своїх читачів якісними схемами для вишивання. Традиційні мотиви в сучасній інтерпретації чи вишивка в стилі «модерн» – кожна розробка ретельно перевіряється та відточується практично до ідеалу. Редактори журналу Наталія Скрипниченко та Руслана Кушнірук щоразу підбиратимуть для вас лише найкращі варіанти схем для вишивання, які вдало доповнять ваш особистий стиль.
сучасна вишивка

«Сучасна вишивка» №1

  • Чудові ескізи авторства Руслани Кушнірук якнайкраще відображають варіанти використання вишитих елементів на одязі та аксесуарах. Кольорові ілюстрації допоможуть вам яскраво уявити готовий вишитий виріб та визначитися із розміщенням візерунків, а ще – подарують багато модних ідей!
  • Це нове рукодільне видання буде цікавим не лише безпосередньо для вишивальниць, а й для всіх, хто слідкує за українською модою. Інтерв’ю з відомими дизайнерами та зірками шоу-бізнесу, захоплююча арт-сторінка, модні підказки, візуалізації стильних образів – все це буде тримати вас в курсі найсучасніших тенденцій щодо застосування вишивки!

Журнал «Сучасна вишивка» задумувався як видання для стильних та успішних жінок із тонким естетичним чуттям та хорошим смаком; вишивальниць нового покоління, які люблять і вміють створювати ексклюзивні речі власними руками. Тож якщо вам подобається одяг в етно-стилі, ви цікавитеся культурою та модою і хочете виглядати неперевершено – ласкаво просимо до клубу поціновувачів нашого нового журналу!

Підготувала Вікторія Чорній

Замовити журнал «Сучасна вишивка» можна в інтернет-магазині «Діана плюс»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *