Календар українською мовою – найкращий подарунок

Календар українською мовою від видавництва «Діана плюс» — це унікальні  кольорові українські календарі з красивими ілюстраціями відомих українських художників. Такий подарунок завжди буде доречним для шанувальників українського мистецтва та культури!

На популярних сайтах у продавців — безліч варіантів російськомовних календарів. А от щоб знайти українські, то потрібно старанно пошукати.

Українські календарі (подарункові і на щодень, патріотичні і мотивуючі) – найширша добірка від українського виробника (понад 30 різновидів):

  1. Календар подарунковий «Обійняти неосяжне» на 2021 рік просто створений для всіх шанувальників України!

Усе, що так цінується українцями з давних давен — тепло люблячого серця, пошана батьків, затишок рідного дому та любов до рідного краю — все це відзеркалено на сторінках цього календаря на картинах відомого українського художника Олега Шупляка! Двадцять вісім якісно надрукованих сторінок  із календарем та картинами  видатного митця будуть дарувати гарний настрій на цілий рік!

Календар українською мовою

В усьому світі популярними є календарі з картинами відомих художників, ось і Україна не поступається – нам також є чим гордитись!

  1. Календар подарунковий «Двовзори Олега Шупляка» – 2-ий випуск — унікальний календар з двошаровими картинами Двовзори.

Уже немає, мабуть, серед мистецтвознавців в світі такого, хто б не чув про неймовірну техніку створення картин ДВОВЗОРИ О.Шупляка, який вже отримав славу українського Сальвадора Далі. Зображені в унікальній манері живопису на картинах Олега Шупляка – це надбання української культури.

На сторінках цього подарункового календаря художник віддає у добрі шанобливі руки справжні шедеври. Неймовірні картини із двошаровими зображеннями дивують своїм глибоким змістом: спочатку ви бачите один образ, а потім вимальовується зовсім інший… вони розкривають суть, ідеї, емоції, події, які відбуваються на двох площинах (десь далеко і давно, проте водночас зараз і тут). Дивом дивує вміння художника так показати нашарування історії, які містять декілька значень і інтерпретацій, в другій серії образів з подвійним змістом (перший календар «Двовзори» був виданий 2 роки тому).

Так майстер ілюзії пензлем О.Шупляк відкриває перед нами паралельні виміри поетапно через представлення портретів українських і світових класиків. Зображення неймовірних картин приводить глядача до якогось неочікуваного результату в спогляданні, підштовхують до роздумів, будить уяву, спонукає вгледітись в кожну деталь, в кожний штрих гри світла й тіні.

Календар українською мовою

Якщо ви шукаєте ідеальний подарунок для поціновувача українського мистецтва та культури, то ця добірка картин в цьому подарунковому календарі підійде вам якнайкраще.

  1. Також надруковані календарі з картинами відомої на весь світ Євгенії Гапчинської. Цього року представлений україномовний Максі «Celebration with angels» та Лаунж-календар «Йога».

«Святкуємо з ангелами!» — це заклик із сторінок чудового подарункового календаря на 2021 рік від Євгенії Гапчинської до святкування впродовж усього року з ангеликами! На його сторінках ви зустрінете чудову атмосферу святкування передані художницею через ексклюзивні лялькові фігурки.

Календар українською мовою

Раді представити і новий подарунковий календар з смішними картинками Євгенії Гапчинської «Йога», на яких вона зобразила своїх ангеликів, що займаються йогою! Вас точно потішать ці милі ангелочки, за якими хочеться спостерігати постійно. Хоча календар — це просто потрібна річ, проте з цими барвистими зображеннями це ще й витвір сучасного українського мистецтва!

Календар українською мовою

Ці календарі повні позитивних емоцій і з ними рік неодмінно запам’ятається приємними моментами!

  1. Для всіх шанувальників таких милих створінь як котики, ми підготували чудовий подарунковий календар з ілюстраціями відомої художниці Ріни Зенюк — календар «Сині коти»!

На його сторінках ви зустрінете чудові інтерпретації буденного життя пари синіх котиків, зображених в специфічній манері живопису відомої художниці Ріни Зенюк.

Календар українською мовою

Цей чарівний календар «Сині коти Ріни Зенюк» Максі на 2021 рік не лише задовольнить найвибагливіші смаки любителів мистецтва, а й даруватиме радість кожний день!

Барвисті ілюстрації з кращими роботами художниці, зручний для планування формат настінного перекидного календаря, а також крейдований папір, який є дуже приємний на дотик і виглядає вишукано — створить хороше враження.

  1. Великий плакатний календар в подарунковій коробці на 2021 рік «Карта України» (це класична календарна сітка на фоні атласної карти країни) та «Карта світу» (це класична календарна сітка на фоні атласної карти світу).

календарі 2021

календарі 2021

Карта з адміністративним поділом України та карта світу з країнами та містами стануть чудовим доповненням як на роботі так і вдома. А також, стане в нагоді для учнів та студентів у навчанні. Календар-карта пакується в красиву подарункову коробку-тубус.

Календар українською мовою

   6. А також безліч варіантів календарів 2021 на різноманітні повсякденні тематики: квіти, тварини, природа, сад-город, зодіаки, церковні… Оберіть свій календар українською мовою!

Крім суто практичної та соціальної функцій, у календарів є і інші, наприклад, вони можуть бути зручними планувальниками та мотиваторами, або гарною рекламою для різних брендів та компаній як флаєр –подарунок партнерам чи найактивнішим споживачам.  І для усіх неодмінно календар українською мовою — чудовим подарункам на новорічно-різдвяні свята!

Тому впевнено рекомендуємо! Ви будете просто в захваті. Ба більше, радитимете ці календарі друзям і знайомим, публікуючи сторінки з найбільш уподобаними картинами у своїх соцмережах.

Заходьте та замовляйте календар українською мовою: dianaplus.com 

календар українською мовою

Календар українською мовою від «Діана плюс»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *