Валяний одяг — неповторна індивідуальність, екологічність і комфорт поруч з елегантністю і вишуканістю

Вовна, як жоден інший матеріал, дає необмежені можливості для втілення найсміливіших проектів модного вбрання. Валяний одяг – це водночас  теплі і пластичні, дуже м’які і приємні, по-домашньому затишні і завжди викликають захоплення. Валяні вироби підкреслюють достоїнства фігури та неповторну індивідуальність, екологічність і комфорт ідуть поруч з елегантністю і вишуканістю. Сьогодні унікальна техніка валяння дає можливість творити надзвичайно прекрасні речі власноручно.

Жінка може домогтися усього, лише варто захотіти. Важливо віднайти свій прихований внутрішній потенціал, незважаючи на найскладніші життєві ситуації. Варто вірити, надіятись і нестримно прагнути! Неодмінно слід знайти себе у творчості. І усе зуміє, усе зможе, усе подолає! Творчість і бізнес крокують поряд. Кожна жінка може створити чудо, перетворити мрії в реальність, змінити своє життя на казку. Головна запорука успіху – БАЖАННЯ!!!

Валяння у багатьох людей перетворюється в наші дні в захоплююче хобі. Валяння стає чимось більшим, аніж просто ремесло, — це вже окремий напрям в сучасному мистецтві. А для декого це спосіб життя і самовираження. Як для дизайнера з Києва Анни Братасюк, яка розробила новий метод – в’язане валяння: гармонійне поєднання двох фактур, завдяки чому речі вражають оригінальністю. Валяний одяг також поєднуює вовну, шовк, трикотаж.

техніки валяння

Журнал «Diana»

Майстер створює справжні витвори мистецтва: унікальні, виразні. Валяний одяг теплий і пластичний, м’який і приємний.

Протягом років майстриня набиралася знань і натхнення, навчалася в Міланській Фешен-Школі.

Талановита, творча особистість, цілеспрямована та ініціативна жінка. В її доробку колекції, численні виставки, зйомки на телебаченні, публікації в журналах мод, і навіть виставка в Лас-Вегасі (2013 рік), потім Торонто, Вільнюс, Лондон. «Я завжди щось в’язала, шила, – каже пані Анна, – і сприймала свою творчість виключно як хобі. Але з часом зрозуміла що це бізнес».

Майстриня має власний стиль роботи. Її авторські вироби ексклюзивні. Вовна, як жоден інший матеріал, дає необмежені можливості для втілення найсміливіших проектів. Пані Анна розробила новий метод – в’язане валяння: гармонійне поєднання двох фактур. Завдяки чому речі вражають оригінальністю.

валяння

У своїх роботах майстриня поєднує вовну, шовк, трикотаж. Працює лише з натуральними і екологічними матеріалами. Вовна не тільки гріє, але і лікує. Сайт майстрині рясніє чудовими, елегантними виробами. Популярність її виробів виходить за межі України.

Майстриня звертається до витоків орнаментального мистецтва. Займається слов’янськими обереговими практиками і втілює їх у своїх витворах. Творить із чистим серцем і добрими намірами. Її доброзичливість передається у виробах. Вони зберігають у собі тепло рук майстра.

«Головне в моїй роботі, – каже майстриня, – створити річ, яка підкреслює Вашу індивідуальність, щоб Ви носили її із задоволенням».

«Родзинкою моєї творчості став бренд «Елегантна етніка» — стильні речі, виконані вручну за авторською технологією, що поєднують у собі етнічні мотиви і тенденції сучасної моди.

валяння

Власний бренд «Fashion and elegance» базується на «трьох китах» моєї творчості — елегантність, ексклюзивність, екологічність. Моє кредо — підкреслити красу та індивідуальність кожної жінки, використовуючи при цьому екологічно чисті матеріали!

валяння

Головне в моїй роботі — створити річ, що підкреслює індивідуальність, співзвучну з внутрішнім світом. Все має своє звучання. Нота за нотою, такт за тактом — народжується мелодія. Петелька до петельки, ряд до ряду — з’являється нова річ, у своїй тональності, зі своїм ритмом.

Гармонія форми, кольору і фактури — ось що стало моєю формулою успіху!

валяний одяг

Валяний одяг — завше вишукана неповторність

А натхнення черпаю з життя, адже навколо стільки прекрасного, лише б хотіти його побачити! Та й самі натуральні матеріали (шерсть, фліс, шовк) підштовхують до творчості.

Ось так валяння із хобі перетворилось в спосіб життя, в мою улюблену справу, в бізнес. І з тієї миті моєю метою стало популяризувати валяння як вид рукоділля, як мистецтво, як арт-терапію.»

Валяний одяг завше несе у світ красу, вони яскраві й кольорові. Зазвичай роботи відображають стан душі майстра. Тож, стежте за новими тенденціями і намагайтеся застосовувати все, що імпонує, в повсті. Ось так і ви прийдете до створення валяного одягу власноруч.

Вдалого і Вам старту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *