Фантастичні паперові поробки: знайомимось з технікою квілінгу!

Квілінг (від англ. quill — пташине перо, гофрувати, плоїти) – це мистецтво створення об’ємних або плоских композицій із паперових смужок, закручених у спіралі. Історія цієї техніки дуже давня – вважається, що вона з’явилася відразу після винайдення паперу, а це було ще в 105 році нашої ери! У наш час квілінг не втрачає своєї популярності, тож давайте подивимося, якими ж цікавими можуть бути паперові поробки!

паперові поробки

Чим дивують майстри квілінгу

Рукодільний сегмент інтернету просто переповнений яскравими картинками паперових поробок на будь-які смаки! Кожна квілінг-майстриня поспішає похвалитися свіжими ідеями в Інстаграмі, а найталановитіші з них вже мають не одну сотню підписників. Ось, наприклад, роботи індонезійки @ismi_sugiharto:

А це оригінальні паперові поробки мешканки Чилі, яка в Інстаграм-середовищі відома під ніком @pilyquilling:

Ще одна талановита майстриня квілінгу – українка, яка живе у Польщі, @artlifekasia. Її роботи просто заворожують ніжністю, вишуканістю і красою!

Що потрібно для квілінгу?

То наскільки складною є ця техніка, і чи можливо опанувати її самотужки? Не хвилюйтеся – для початку роботи вам знадобиться зовсім небагато! Звичайно, професійні майстри використовують найрізноманітніші інструменти, в числі яких і спеціальні закручувачі паперу, і панельки з вимірювачами діаметру, і станки для нарізання бахроми тощо. Але для починаючих буде достатньо звичайного клею, ножиць та, власне, смужок кольорового паперу, які можна придбати в спеціалізованих магазинах або нарізати власноруч.

Головне при роботі в цій техніці, як, втім, і при будь-якому виді творчості – ваше натхнення і нічим не обмежена фантазія! Тож не припиняйте творити і відкривайте для себе нові рукодільні горизонти!

Автор: Вікторія Чорній

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *