Де, коли і по чому: що нам готує чорна п’ятниця

День, якого покупці чекали цілий рік – це знаменита «чорна п’ятниця», яка припадає на останній тиждень листопада. Чим так приваблює ця подія, звідки взялася мода на її проведення і що нам готує чорна п’ятниця? Читайте у нашому матеріалі!

чорна п'ятниця 2016

Історична довідка

Традиція відкривати сезон різдвяних розпродаж саме в п’ятницю зародилася в США. Справа в тому, що в останній четвер листопада там святкують День подяки. З нього починаються зимові свята, що тривають аж до Різдва і Нового Року. В цей день родини традиційно збираються за багатим столом, а наступного ранку – в п’ятницю – вже можна йти й за різдвяними подарунками!

«Чорна п’ятниця» не є офіційним святом, але за кордоном робітники часто беруть на цей день вихідний спеціально для того, щоб мати можливість вигідно придбати ті чи інші товари. Магазини цього дня відкриваються дуже рано, практично ще вночі, а їхні двері ледве стримують натовп покупців.

чорна п'ятниця 2016

Чим приваблює покупців «чорна п’ятниця»?

Головний розпродаж «чорної п’ятниці» може тривати не лише протягом однієї доби, а й довше, а знижки під час цієї події бувають іноді дуже суттєвими. Не дивно, що під стінами магазинів з’являються довжелезні черги!Але тепер, щоб купити такі бажані товари, вже не потрібно вистоювати довгі години під дверима і буквально виривати з рук інших покупців ту чи іншу річ. Ера інтернет-торгівлі принесла свої плоди! Відтепер ми можемо з легкістю обирати те, що хочемо, не виходячи з дому, і здійснювати покупки в один клік!

чорна п'ятниця 2016

Бажаємо вам вдалого шопінгу й задоволення від здійснених покупок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *