Яскраво, смачно і корисно: найкращі осінні рецепти соків!

Усім відомо, що осінь – найкраща пора для поповнення запасів вітамінів в організмі, що просто неоціненно для нашого здоров’я і краси! І одним із найпростіших і найсмачніших способів зробити це є споживання свіжовідтиснутих соків. Про користь фруктових соків знають усі, а от кому підійдуть овочеві? Усі найкращі осінні рецепти та цікава інформація на цю тему чудово висвітлена у вересневому випуску журналу «Кухарочка» № 9 (45) від видавництва «Діана плюс». Тож пропонуємо трішки підглянути в журнал і більше дізнатися про сокотерапію!

осінні рецепти

Осінні рецепти соків: які овочі обрати?

Плодові соки – це чудове джерело не лише вітамінів, а й різноманітних біологічно активних речовин. Але є важливий нюанс: після відтискання сік зберігає корисні речовини дуже недовго, тому спожити його бажано не пізніше, ніж через 30 хвилин після приготування. Також перед вживанням овочевих соків дізнайтеся, чи немає у вас ніяких протипоказань.

осінні рецепти

Капустяний сік – для травлення

Сік з капусти дуже корисний для тих, хто прагне скинути зайву вагу і очистити організм від токсинів; також допоможе тим, хто страждає від хвороб печінки, шлунка та селезінки. Для приготування 1 л капустяного соку вам знадобляться 2 головки капусти.

Сік з гарбуза – для здорового серця

Гарбузовий сік миттєво виводить з організму «шкідливий» холестерин, зміцнює серцево-судинну систему і має сечогінні властивості. Саме тому такий сік є чудовим засобом при гіпертонії, хворобах серця, а також холециститі. Відомо також, що гарбуз гарно зміцнює імунітет, що особливо корисно дітям.

Томатний сік – для краси та молодості

Органічні кислоти, фітонциди, калій, вітамін С, каротин, лікопин… І це ще не весь перелік корисних речовин, що містяться в томатному соці! Крім незаперечної користі для нашого здоров’я, томатний сік ще й сприяє виробленню серотоніну – «гормону радості», що допомагає зняти стрес.

Більше корисної інформації читайте у кулінарних виданнях «Діана плюс», які можна придбати в нашому інтернет-магазині. А поки що пийте свіжоприготовані соки і будьте здорові!

осінні рецепти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *