Здивуйте свою вчительку: оригінальні букети до першого вересня

Наближається День Знань, коли наші дітки розпочнуть новий навчальний рік і будуть вітати улюблених шкільних вчителів. І дітям, і дорослим ці хвилюючі моменти запам’ятовуються не лише радісними емоціями, а й красивими квітами. Але стандартним набором із класичних айстр чи навіть троянд вже нікого не здивуєш. То чому ж не підготувати цікаві й оригінальні букети, які привернуть увагу всіх, хто присутній на шкільній лінійці?

оригінальні букети

Оригінальні букети з овочів та фруктів

Квіти – це добре, але їхня функція тільки одна – протягом кількох днів милувати око, а потім, на жаль, вони зів’януть. А ось «смачні» букети з фруктів, ягід та навіть овочів – це зовсім інша справа! Такий подарунок не лише яскравий і красивий, а й напрочуд смачний – ваша вчителька буде задоволена!

Квіти в коробках

Букети букетами, а нова мода декорування пропонує й інші цікаві варіанти святкового оформлення квітів. Наприклад, їх можна красиво викладати у великі коробки, та ще й доповнювати солодощами! Всередину, як правило, вкладають ще й спеціальні губки, просочені вологою, тож ваша квіткова коробочка буде свіжою дуже довго:

Тематичні шкільні букети

Можна піти ще далі й підготувати для вчительки букет із застосуванням шкільного приладдя. Використати можна олівці, ручки, лінійки, або ж зробити букет у формі глобуса чи палітри художника:

Сподіваємося, ця підбірка ідей надихне вас на цікаві рішення, тож нехай ваш букет буде найкращим в школі! А ще бажаємо, щоб маленькі дарувальники та дарувальниці квітів були здоровими і гарно вчилися. Успішного шкільного року!

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *