Євробачення 2016: перемога України і Джамала в вишиванці!

Ось уже кілька днів не затихають пристрасті навколо нашої перемоги в конкурсі «Євробачення 2016» — всі схвильовані й радісні, соцмережі переповнені відповідними фотографіями, а обговорення цієї події продовжиться, мабуть, ще на багато тижнів вперед. А й справді – радіти є чому, адже наша улюблена і мегаталановита Джамала з піснею «1944» таки показала клас, з чим усіх і вітаємо!

Євробачення 2016

Ми, як і всі, дуже вболівали за представницю України на цьому конкурсі, тому тепер, коли вона повернулася додому з перемогою, можна видихнути і приглянутись уважніше до зіркового гардеробу. Як і слід було очікувати, без вишиванок в Стокгольмі не обійшлося!

Євробачення 2016: особливий дресс-код

Джамала відома своєю чіткою патріотичною позицією – дівчина завжди підкреслює любов і повагу до рідної української землі. Це можна прослідкувати і в гардеробі співачки – вона полюбляє одягатися в етнічному стилі, використовуючи в своїх образах елементи вишивки, яскраві прикраси, відповідні орнаменти й візерунки.

Готуючись до такого відповідального конкурсу як «Євробачення 2016», Джамала не оминула увагою тему українського національного строю, щоправда, в сучасній інтерпретації. До прикладу, в промо-ролику, який став відео-візитівкою співачки, вона з’являється у яскраво-червоній вишиванці:

Уже перебуваючи в Стокгольмі, Джамала гуляла по вулицях міста в розкішній білосніжній вишитій зірочками сукні:

Євробачення 2016

Vyshyvanka by Vita Kin

І хоча безпосередньо виступ співачки відбувався в іншому вбранні, але отримувати заповітний прозорий мікрофон вона, все-таки, вийшла у розкішній вишиванці від уже всесвітньовідомої української дизайнерки Віти Кін:

Євробачення 2016

Vyshyvanka by Vita Kin

До слова, всі інші модні образи співачки, які вона продемонструвала цьогоріч у Стокгольмі, теж були створені українськими дизайнерами:

Ну що тут ще додати? Джамала розкішно виглядає в будь-якому вбранні, а якщо це ще й розробки наших талановитих співвітчизників, то результат просто чудовий! Ще раз дякуємо співачці за те, що принесла Україні таку важливу перемогу, і бажаємо подальших творчих злетів!

Автор: Вікторія Чорній

Фото: Інстаграм Джамали @jamalajaaa

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *