Як підбирати схеми вишивки картин до інтер’єру

Всі ми прагнемо зробити свої оселі комфортними й красивими, тобто такими, куди хочеться повертатися знову й знову! А що може подарувати кімнаті більше домашнього затишку, ніж вишита власноруч картина з приємним сюжетом? Справді, така річ здатна гармонійно вписатися практично в будь-який інтер’єр, адже сучасні схеми вишивки картин настільки різноманітні, що кожна людина зможе знайти серед них саме те, що їй до душі.

схеми вишивки картин

Вишиті картини в сучасному інтер’єрі

Прикрашання стін власного дому вишивкою прийшло до нас з давніх часів і не втратило популярності й до сьогодні. Пояснення такої моди просте – вишиті картини не лише надають вашій оселі індивідуальності, а й наповнюють її теплом рук талановитих і терплячих майстринь, які присвятили гаптованим шедеврам не один десяток годин!

схеми вишивки картин

Обираючи схеми вишивки картин для свого житла, врахуйте кілька нюансів, які допоможуть ідеально припасувати результат вашої роботи до конкретного приміщення:

  • Найкращою основою для вишитих картин є однотонні стіни пастельних відтінків, і аж ніяк не яскраві шпалери з малюнками. Якщо візерунок на стіні й присутній, то нехай він буде ледь помітним і неконтрастним.

схеми вишивки картин

 

  • Тематика вишивки повинна відповідати призначенню приміщення. Наприклад, для кухні підійдуть яскраві й апетитні натюрморти з фруктами, а у вітальні красиво виглядатимуть квіткові композиції.

схеми вишивки картин

  • Важливу роль відіграє і розміщення вишитих картин на стіні: їх потрібно красиво скомпонувати між собою. Об’єднувати вишивку можна за кольором, по тематиці, за стилем оформлення, за розміром чи формою тощо – тут кожний випадок індивідуальний. Хороший варіант – модульні вишиті картини, які створять на стіні гармонійну композицію.

схеми вишивки картин

Де придбати якісні схеми вишивки картин?

Сучасний ринок просто переповнений рукодільними товарами, тож вслідкувати за всіма новинками дуже важко, але можливо! Завжди бути в курсі нових розробок і мати можливість обирати найкращі схеми вишивки картин допоможе спеціалізоване видання від «Діана плюс» — журнал «Вишиті картини». Саме тут щомісяця публікуються чудові схеми для вишивання картин на найрізноманітніші тематики – обирайте собі до смаку!

Сподіваємося, наші поради стануть вам у пригоді, тож нехай ваш дім, прикрашений вишитими картинами ручної роботи, буде завжди теплим і затишним!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *