Хенд мейд у стилі «еко»: творимо красу й бережемо природу

Чи задумувались ви над тим, якої шкоди довкіллю завдає ваша діяльність, в тому числі й улюблений хенд мейд? Адже сучасна культура одноразового споживання аж ніяк не сприяє покращенню екологічного стану нашої планети, а нам на ній ще жити й жити! І головне – не тільки нам, а й нашим дітям та внукам! Саме тому, напередодні Дня охорони навколишнього середовища, який відзначатиметься 5 червня, ми вирішили пильніше придивитися і до рукоділля – адже хобі теж може бути екологічним!

Еко хенд мейд: друге життя старих речей

Ідея поступового переходу на багаторазове використання речей набирає все більшої популярності в світі, адже у зв’язку з нераціональним використанням ресурсів людству загрожує різке погіршення умов життя. Саме тому багато свідомих чоловіків та жінок все частіше надають перевагу не одноразовому посуду, а кераміці чи склу; замість пластикових пакетів використовують еко-торбинки з тканини; намагаються сортувати побутові відходи і тд. А вторинна переробка речей – це справді непоганий спосіб продовжити їх існування, але в іншому вигляді!

Для еко хенд мейду можна використовувати:

  • непотрібні пластикові пляшки
  • перегорілі лампочки
  • старі автомобільні шини
  • пластикові пакети, одноразові ложки, черевики «без пари» та ще багато чого іншого!

А ще можна зробити оригінальну сумку із… поламаної парасольки! Не вірите? А ви спробуйте! Майстер-клас із детальним описом цього цікавого перетворення шукайте в журналі «Аксесуари» №1!

хенд мейд

Наша планета – це наш дім, тому відповідальність за збереження її чистоти лежить на кожному з нас, без виключень. Шануйте природу й бережіть її – не лише для себе, а й для наступних поколінь. Бажаємо вам успіхів та оригінальних ідей у еко-творчості!

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *