В’язані пледи для дому: фантастична фотопідбірка для вашого натхнення!

Що робить наш дім затишним? Аромат домашньої випічки, доглянуті квіти в керамічних горщиках і, звичайно ж, вони – речі, створені своїми руками! Це можуть бути вишиті серветки чи картини, власноруч пошиті дитячі іграшки або те, про що ми хочемо поговорити сьогодні: тепленькі, м’якенькі й неймовірно красиві в’язані пледи!

в'язані пледи

Різноманіття стилів: обирайте свій!

Сплетена спицями чи гачком річ домашнього вжитку завжди залишатиметься особливою, адже в ній зберігається часточка вашої душі. Тільки уявіть, як приємно майже з головою закутатися в теплу в’язану ковдру, взявши з собою лише горнятко запашного чаю й улюблену книжку! Такі хвилини відпочинку – найкращі, тож не потрібно довго роздумувати: починайте плести свій власний плед вже сьогодні! А щоб швидше визначитися з варіантом, який підійде саме вам, ми підготували чудову фотопідбірку для натхнення!

в'язані пледи

Головне правило в’язання пледів полягає в тому, що тут немає ніяких правил! Все залежить від вашої фантазії – комбінуйте кольори і фактури ниток, користуйтеся готовими узорами для в’язання або вигадуйте свої власні, плетіть суцільне полотно або з’єднуйте між собою окремі елементи… Результат в будь-якому випадку буде неповторним!

Можете поекспериментувати зі стилем «печворк», створивши власну текстильну мозаїку:

Зробіть подарунок вашим дітям, зв’язавши їм яскраві оригінальні ковдрочки:

Спробуйте проявити свій талант в ніжному й дуже вишуканому ажурному плетінні чи інших техніках:

Або придбайте велетенські спиці й сплетіть надзвичайно трендовий зараз плед із шерсті мериноса!

Можна залишити в’язаний плед, як є, але якщо ви володієте хоч мінімальними навиками шиття, то зробіть для пледика приємну на дотик підкладку з тканини:

Одним словом – вмикайте уяву і творіть, а близькі люди обов’язково оцінять результати вашої праці! Рівних петельок і гарного настрою!

Автор: Вікторія Чорній

в'язані пледи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *