Вишивка «Міський пейзаж»: підбірка найцікавіших схем

Сучасне чи старовинне, денне чи нічне, літнє чи зимове – кожне місто береже в собі особливу чарівливість. А може, якась конкретна вуличка Парижа, Києва чи Рима нагадує вам про приємні особисті події? Ось чому урбаністичні сюжети у вишивці не втрачають своєї популярності! Вишивка «Міський пейзаж» надихає на нові подорожі, тому ми вирішили поділитися з вами підбіркою найкращих схем від журналу «Вишиті картини».

вишивка міський пейзаж

Вишиваємо місто

Затишна вуличка, шурхіт опалого листя і велична ратуша – впізнали Івано-Франківськ? Схему шукайте в журналі «Вишиті картини» № 109 (11).

вишивка міський пейзаж

Випуск «Вишитих картин» № 111 (1) порадує вас відразу двома міськими сюжетами: картинами «Зимовий пейзаж» та «У променях ліхтарів»:

вишивка міський пейзаж

Загадкове французьке місто, підсвічене ліхтарями, що відблискують у темній воді… От би туди потрапити! А може, ви там вже були? Тоді швидше вишивайте картину за мотивами Thierry Duval «Нічний Париж» із журналу «Вишиті картини» № 113 (3) !

вишивка міський пейзаж

Сірі та червоні відтінки, мокрий асфальт і одна на двох парасолька… Справжня міська романтика! Схема картини – у журналі «Вишиті картини» № 128 (10).

вишивка міський пейзаж

І знову Париж та його головна родзинка – Ейфелева башта! До речі, кольори та сюжет з парасолькою перегукуються з попередньою картиною – можна вишити дует! Схема картини «Париж» — в журналі «Вишиті картини» № 134 (4).

вишивка міський пейзаж

Якщо ж вам хочеться милуватися літніми середземноморськими пейзажами, оберіть схему «Дворик» із журналу «Вишиті картини» № 137 (9). Сонячний день, пишні квіти та цегляна кладка навіють думки про море та відпочинок!

вишивка міський пейзаж

А на цій картині зображене місто минулого століття: з кінним екіпажем, старою бруківкою та великим ліхтарем. Хто знає, може саме так виглядав колись, наприклад, Львів? Шукайте схему «Ретро-вуличка» в журналі «Вишиті картини» № 138 (10).

вишивка міський пейзаж

Вишивка «міський пейзаж» – це чудовий вибір, адже такі картини прикрасять будь-який інтер’єр і можуть стати розкішним подарунком. Всі згадані в статті випуски журналів можна замовити в інтернет-магазині «Діана плюс», тож не зволікайте – вони швидко закінчуються! Приємного вишивання!

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *