Важливі поради з в’язання на замітку рукодільниці

Ви любите в’язати і хочете поліпшити свої навички в’язання? Незалежно від того, як довго ви в’яжете або скільки речей створили, завжди є певні хитрощі і поради з в’язання, які потрібно вивчити. Це хобі може здатися складним, але ніколи не втрачайте надію. Продовжуйте практикуватися! Зазвичай, коли ви починаєте в’язати — в голові виникає багато питань, і пошук відповідей на них здається таким, що розчаровує. Отже, щоб допомогти заощадити багато часу, гніву і розчарувань, розглянемо список порад, які необхідно знати всім любителям в’язання.

поради з в’язання

Пам’ятайте, що хобі приносить задоволення тільки тоді, коли ви закінчуєте проект і відчуваєте себе щасливою і вмотивованою. Ви будете здивовані, побачивши, як дрібниці можуть мати таке велике значення у в’язанні.

Важливі поради з в’язання:

  1. Виберіть проект відповідно до доступності часу.

Якщо у вас є всього лише пару годин, то не треба вибирати складну ідею або хитромудрий узор. Щоб прискорити роботу, вибирайте великі спиці і простий візерунок.

  1. Використовуйте хороше освітлення при роботі. Особливо, якщо в’яжете з темної пряжі вечорами, — краще підкладіть біле полотно, щоб видно було візерунок. І обов’язково хороша настільна лампа, яка буде світити прямо на роботу.
  2. Позначте свої поточні проекти.

Запишіть номер спиць, колір і марку пряжі, а також узор, який вибрали для виробу. Це відмінна ідея на випадок, якщо вам набридне проект і ви вирішите повернутися до нього колись пізніше.

поради з в’язання

  1. Шукайте перешкоди.

Якщо все добре спориться, але якась дрібниця трохи приносить незручності, то потрібно уважно придивитися і вивчити докладніше дану техніку в’язання, і тоді швидкість роботи значно прискориться. Ви також можете спробувати декілька стилів в’язання і подивитися, який найбільше підходить для вас.

  1. Робіть часті перерви.

Можна на хвилину розім’яти спину і ноги, розслабити тіло, і робота піде значно краще і з більшим завзяттям.

  1. Використовуйте якісну пряжу.

Якісна пряжа не означає дорога. М’яка на дотик пряжа, яка не тре пальці, коли ви починаєте, і є правильним вибором.

  1. Робіть зразки.

Це не зайва трата часу, а впевненість, що ви нормально зв’яжите річ і не доведеться пороти.

поради з в’язання

  1. Підраховуйте ряди.

Це зручно, важливо, і не слід встидатись записувати ряди на папері.

  1. Робіть припуск на усадку.

Прасування — кращий спосіб видалити нерівності ліній на в’язаному полотні.

  1. Добре дізнайтеся про можливість догляду за виробом з вашої пряжі, щоб не зіпсувати всю роботу. Адже не треба забувати, що надто нагріта праска збільшує ризик плавлення пряжі. Щоб цього уникнути, треба збризкати виріб водою з крохмалем в співвідношенні 1:1. А деякі пральні засоби псують колір, тому потрібно спочатку спробувати попрати лишок.

Ці прості поради зроблять кожен аспект в’язання менш напруженим і більш комфортним.

Більше порад з в’язання на сайті www.dianaplus.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *