Прописи і буквинки для вашої дитинки

Прописи і буквинки дозволяють опанувати основами каліграфічного письма в ідеальному для кожної дитини режимі і відкривають можливість для успішного навчання. Коли дитина виводить букви, у нього активізуються ділянки мозку, які відповідають за мову, читання, письмо, пам’ять, абстрактне мислення, моторику, координацію, уяву, інтелект. Написання букв розвиває дрібну моторику рук, сприяє кращому запам’ятовуванню алфавіту і підвищує грамотність — за рахунок кращого запам’ятовування власноруч записаного, а не тільки прочитаного або складеного за допомогою букв абетки або кубиків з буквами. Дітям подобається малювати та розфарбовувати, тож в Буквинках поєднано приємне з корисним (розмальовка + прописи).

прописи і буквинки

Прописи і буквинки

Розмальвка-прописи «Буквинки-веселинки №6», на сторінках якої багато яскравих та цікавих тваринок і фігурок, що допоможуть вашій  дитині навчитися малювати, каліграфічно писати літери та розвинути мислення.  А також, на сторінках буквинки є веселі ігри та барвисті розмальовки. Проводьте час з вашою малечею весело та цікаво, роблячи перші кроки у вивченні алфавіту!

прописи і буквинки

Розмальвка-прописи «Буквинки-веселинки №5», на сторінках якої ви знайдете цікаві лабіринти, ланцюжки та фігури, що допоможуть вашій  дитині навчитися малювати, сформувати навички усної лічби та розвинути мислення. 

прописи і буквинки

В асортименті прописи і буквинки:

  • Весела абетка,
  • Мої перші букви,
  • Англійська абетка,
  • Прописи для малят,
  • Мої перші цифри,
  • Лабіринти, доріжки, ланцюжки.

Серед них є прописи з математики, прописи з великими літерами, прописи для малюків, прописи для дошкільнят і школярів. Прописи — це дуже важливий методичний матеріал для дітей, так як вони привчають ручку дитини до письма, стимулюють розвиток красивого почерку і виробляють позитивне ставлення до навчання. Діти, які в дошкільному віці були знайомі з прописами і не займалися регулярно, мають великі успіхи в початковій школі. Любов до навчання і стимул до досягнення шкільних успіхів потрібно виховувати змалку.

В буковинках  використані і об’єднані в одне ціле три методи: елементний, копіювальний і лінійний. Це перевірена поколіннями методика навчання письму, адаптована під сучасні вимоги. За цією системою без зайвих зусиль можна навчити дитину красиво писати або ж виправити поганий почерк.

Буквинки  містять всі види завдань і вправ на різні рівні складності — від найпростіших до найскладніших.

Придбайте своїм малюкам різні прописи і буквинки, починаючи з самих ранніхуроків, і ви не пошкодуєте — ваша дитина буде завжди радувати вас стараннями у навчанні, хорошими оцінками і прекрасним почерком!

Більше товарів для дітей ви можете знайти у розділах сайту:  «Абетки», «Буквинки»«Розмальовки супер», журнал «Домовичок», гра «Одягалочка»,  «20 розмальовок»«Великі розмальовки», «У світі казок», «Листи Миколаю».

Скористайтеся нашими друкованими виданнями для дітей, в якому ви знайдете безліч  корисних навчальних матеріалів з абетками, розмальовками, іграми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *