Приємний подарунок до свята – календарі 2021 рік

Чудові ілюстрації, висока чіткість друку та якість кольорової гами фарб вас зустрінуть на шпальтах цих новинок. Скористайтесь презентацією та купуйте календарі 2021 рік ще за ціною минулого сезону!

1. Календар квартальний

Календарі 2021 рік квартальні – чудовий презент для вашого офісу. Цей настінний календар скріплений пружиною-спіраллю і має зручний люверс для кріплення на стіну.
Прозора стрічка із червоним віконечком-бігунком допоможе робити акцент на актуальній даті. А одночасна панорама на місяць попередній та наступний полегшує процес планування. Водночас використані аркуші легко відриваються.

календарі 2021

Календар містить усі свята року як державні так і релігійні, а також дублюється трьома мовами — українською, російською та англійською.

Ці календарі 2021 виготовлені з двома варіантами календарних сіток, одна з яких на кожній сторінці з лівого боку містить календар на весь 2021 рік, що робить цей квартальний календар ще зручнішим у використанні.

календарі 2021

Якісні гарні фото на основі цього календаря будуть створювати позитивний настрій впродовж усього року.

Формат А3 (290 х 420 мм); 12 сторінок-розкладок; папір крейдований з покриттям УФ-лак; мова українська, а також англійська та російська.

календарі 2021

2. Календар-магніт настінний

Компактний настінний календар-магніт на 2021 рік з ілюстраціями ікон, текстами рідкісних молитов та релігійних дат.

На кожній відривній сторінці зображено не лише дати, але і окремо виписано релігійні свята цього місяця та позначені дні посту.

А також на окремих календарях містяться тексти молитов, у яких кожному знайдеться місце для роздумів і щирої молитви, на які, можливо, бракує сил, коли живемо в рутині обов’язків та роботи.

Магніт робить календар зручним у використанні і розміщенні. І більше не треба свердлити стіни або приклеювати скотчем — магніт надійно закріпить календар на холодильнику або на іншій металевій поверхні! І буде поруч на найдоступнішому і найпомітнішому місці у вашій оселі!

Розмір 134 х 90 мм; 12 сторінок; папір крейдований з покриттям УФ-лак; мова – українська, а також російська.

3. Великий плакатний календар

3.1. Великий плакатний календар на 2021 рік «Карта України» — це класична календарна сітка на фоні атласної карти країни.

Висока якість, яскраві кольори та карта з адміністративним поділом України стане чудовим доповненням як на роботі так і вдома. А також, детальна карта України стане в нагоді для учнів та студентів у навчанні.

Формат А1 (615 х 885 мм); папір крейдований з покриттям УФ-лак; мова – українська, а також російська.

календарі 2021

3.2. Великий плакатний календар на 2021 рік «Карта світу» — це класична календарна сітка на фоні атласної карти світу та Європи.

Висока якість, яскраві кольори та карта світу з країнами та містами стане чудовим доповненням як на роботі так і вдома. А також, карта світу стане в нагоді для учнів та студентів у навчанні.

Формат А1 (615 х 885 мм); папір крейдований з покриттям УФ-лак; мова – українська, а також російська.

календарі 2021

 

4. Великий церковний календар

Великі церковні календарі 2021 рік з найвідомішими та найкращими іконами стануть чудовим подарунком для Вас та ваших близьких.
Цей настінний перекидний календар скріплений пружиною-спіраллю і має зручний ригель для кріплення на стіну.
Календар містить якісні фото ікон та зручну календарну сітку. Також, на кожній сторінці календаря виділені дні постів та окремо виписані усі релігійні свята, які відбуваються у тому чи іншому місяці.

А ще, календар містить на кожній сторінці сильні молитви відповідно до зображених на сторінках ікон. Багато рідкісних молитов у різних українських перекладах, часто додає ті важливі канони, акафісти чи молитви, яких так бракує.

А коли у нашому житті бракує молитви, то ми часто можемо приймати неправильні рішення та робити хибні кроки. Вдумуватися ж у слова молитов, які вживаємо, застановлятися над їхнім змістом потрібно не під час молитви, а у вільний час. Добре для нас вловити, що стоїть за словами молитви, які почуття. Це дасть нам щоразу ставати багатшими, і тоді наше збагачення, наша близькість ростиме. З часом слова молитов стануть для нас живими словами і розпочнуть преображати, перетворювати нашу душу та ціле наше життя на краще!

Мова календаря українська, а на останній сторінці зображено перелік усіх ікон, використаних у календарі та виписані усі дати релігійних свят та подій.

Формат А3 (290 х 420 мм); 12 сторінок; папір крейдований; мова українська.

календарі 2021

5. Церковний квадратний календар

Церковні календарі 2021 рік — це не тільки красиві зображення ікон, а також детальний розпис дат видатних церковних подій, які підкажуть вам дні найбільших свят і постів.

Також в цьому настінному перекидному календарі є додаткова сторінка з календарем на увесь 2021 рік та сторінка із позначеннями усіх постів та свят, які будуть у 2021 році.

А ще, календар містить на кожній сторінці молитви відповідно до зображених на сторінці ікон.

Розмір 220 х 235 мм; 24 сторінки; папір крейдований; мова українська.

календарі 2021

Детальніше переглянути календарі на 2021 рік можна за посиланням на сайті   dianaplus.com : Квартальні календарі, На магнітах, Церковні календарі.

календарі 2021

Календарі 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *