Оживаючі камінці з душею звірів — надихаюче мистецтво гіперреалізму

Зображення розфарбованих каменів можна легко прийняти за живих звірів — оце так оживаючі камінці. Це дуже дивне і надихаюче мистецтво. Звірі, які начебто ожили на каміннях.

оживаючі камінці

Ця техніка малювання дозволяє зобразити на камені кішку, собаку, метелика, ящірку, рибу так, що всім здається, що вони живі! Так езотерики вважають, що у каменів є душа. Дивлячись на ці твори мистецтва,  на ці оживаючі камінці, сумнівів не залишається — в камінь вдихнули життя!

оживаючі камінці

Сьогодні дуже популярна техніка художнього розпису по камінню. Якщо у вас є дачна ділянка, то ви можете покращити її ландшафт, додавши «родзинку» за допомогою оригінальних садових прикрас. Розписані камені будуть приковувати увагу гостей і оживляти ваш пейзаж, роблячи його ще більш реалістичним. Розписані камені добре виглядають на альпійській гірці, біля клумби улюблених квітів і навіть на дні вашого водоймища. В Європі такий вид творчості називають rock painting (наскельний живопис), а у нас техніка живого каміння тільки починає завойовувати любов і популярність у садівників і ландшафтних дизайнерів.

оживаючі камінці

Розпис каменів в стилі гіперреалізму.

  1. Спочатку слід очистити камінь: тепер, коли є поверхня для малювання, слід переконатися, що очистили її належним чином. Один з кращих способів правильно очистити — використовувати велику кількість води і стару зубну щітку, щоб стерти пісок і бруд.
  2. Варто отримати уявлення про те, що збираємося малювати: коли уже вирішено щось намалювати, то звичайно знайдеться багато натхнення. Одне з джерел натхнення, яке не може не зацікавити — це вироби художника Роберто Ріццо. Roberto Rizzo — іспанський художник, який створює свої роботи під враженням від тварин і природи, — малює на каменях.

А ось цих милих тварин з каменів сміливо можна тримати в долоні. Японська художниця по каменях Акіе створює прекрасні творіння з маленьких каменів — міні оживаючі камінці.

Міні оживаючі камінці:
  1. Розпис каменю робиться на загрунтованій поверхні спеціальними фарбами з промальовуванням найдрібніших деталей.
  2. Після того, як намальовані великі частини каменю, можна вставляти більш дрібні частини. Після того, як всі частини, які потрібні, будуть намальовані, потрібно уточнити кожен об’єкт. Використовуються уже кисті меншого розміру, так як поверхня, на якій малюється досить мала.
  3. В кінці малюнок покривається лаком для міцності і довговічності.

оживаючі камінці

Малювання на каменях — це не тільки цікавий спосіб прикрасити садибу вашого будинку або інтер’єр квартири, або подарувати знайомим і рідним, але також як дивовижне заняття від нудьги.

Необхідні матеріали для творчості (масляні пастелі, кольорові олівці, воскову крейду, скульптурній пластилін, кольоровий папір) та для рукоділля (схеми, майстер-класи, нитки, полотно) завжди знайдете на dianaplus.com. А також цікаві розмальовки та наклейки, і подарункові набори для діток.

журнал Diana Handmade

журнал Diana

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *