Святкові фантазії: новорічні іграшки своїми руками

До новорічних святкувань залишається зовсім небагато часу, тож прийшов час починати підготовку до особливого декорування оселі. І, звичайно, кожна справна господиня-рукодільниця потурбується про те, щоб саме її ялинка була найкращою!

Новорічні іграшки своїми руками – це не лише модний тренд, а й цікаве заняття, тим паче, що ідей тут може бути безліч. Використовувати можна буквально все, що потрапить до рук: і тканини, і нитки, і бісер, і природні матеріали; в хід можуть піти навіть старі газети – була б тільки фантазія!

Одним з найпопулярніших способів власноручного створення ялинкових прикрас завжди була і залишається вишивка. Тому сьогодні пропонуємо вам скористатися порадами від журналу «Вишиванка» і самостійно вишити комплект із кількох симпатичних іграшок-сніжинок.

Отже, для виготовлення однієї прикраси вам знадобляться такі матеріали:

  • 0,1 х 0,1 м тканини для лічильної вишивки червоного або білого кольорів;
  • бавовняні нитки червоного і білого DMC;
  • шовкові стрічки червоного і білого кольорів;
  • голка;
  • ножиці;
  • картон;
  • клей.

Техніка вишивки: косий лічильний хрестик у дві нитки.

Опис роботи: відпрасуйте тканину. Вишийте візерунки за обраними схемами. Виріжте кружечки картону однакових розмірів. Складіть іграшку: кружечок без вишивки + картон + кружечок з вишивкою. Попередньо наріжте шматочки білої та червоної тасьми для петельок, складіть їх удвічі. Склейте деталі іграшки, вклавши між кружечками краї стрічок. Потримайте іграшку, щоб схопився клей. У такій же послідовності складіть необхідну кількість іграшок (майстер: Ольга Гоцман, фотограф: Андрій Шкварко).

Як бачите, зробити такі прикраси самостійно зовсім нескладно! Свята всім і добра!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *