Новинки вишивки та акції до Великодня

І ось новинки вишивки! Познайомтеся з довгоочікуваними випусками улюблених журналів, а також з акціями та подарунками, які ми підготували для вас, приурочивши до Великодня!

новинки вишивки

новинки вишивки

На вас очікує безліч цікавих схем для вишивання та майстер-класів, корисних порад, яскравих фотографій виробів.

Цікавим доповненням до квітневого оновлення періодичної журнальної продукції стане і  грандіозна АКЦІЯ до Великодня на найкращі випуски найулюбленіших видань (реальні знижки до 55% !!!):

новинки вишивки

Які журнали з вишивки будуть в акції до Великодня?

Лише до Великодня найкращі випуски наших видань, які користуються неабиякою популярністю, ви зможете придбати за спеціальною подарунковою ціною! Серед них: Українська вишивка та спецвипуски, Вышиванка та Вышиванка лучше, Вишиті картини, Вишитий одяг, Сучасна вишивка, Узори вишивок, Узори вишивок міні (рушники та вишиванки). Ніхто не зможе пройти повз такої вигідної пропозиції!

Знайти найрізноманітніші варіанти товарів для вишивання можна на нашому сайті www.dianaplus.com.

новинки вишивки

Приємною несподіванкою буде і можливість придбати архівні випуски журналів «Вишиті картини» (більшість лише в єдиному примірнику!):

новинки вишивки

Обирайте своє, надихайтесь та насолоджуйтесь рукоділлям!

Та не забувайте, що на кожного покупця очікує ще і приємний весняний подарунок:

новинки вишивки

Відеопрезентація новинок уже очікує. Переглядайте, надихайтеся унікальними результатами творчості та створюйте свої неймовірні і дивовижні шедеври!

У цьому номері журналу «Українська вишивка» для вас декілька цікавих ідей щодо застосування традиційних візерунків, які, сподіваємося, ви неодмінно захочете втілити у життя. Ніжні та романтичні, веселі та яскраві, барвисті чи витримані в одній кольоровій гаммі — вони прекрасно доповнюють будь-який стиль. Не важливо, чи то мова йде про одяг, чи про інтер’єр, чи про будь-які інші дрібнички.

У новому номері нашого видання «Вышиванка» шанувальники вишивки знайдуть цікаві схеми для сорочок-вишиванок, чарівних аксесуарів цікавими техніками вишивок. Вишивка картин, серветок, рушника та ін. Для тих, хто любить почитати — розповідь про чудових майстрів вишивки. Для тих , хто любить постійно вчитися чомусь новому, представлений урок мікровишивки.

Весняний номер журналу «Українська вишивка» порадує вас цікавими ідеями сучасних рушників, цікавих дрібничок, і, звичайно, різноманітних вишиванок — ніжні та романтичні, веселі та яскраві, барвисті чи витримані в одній кольоровій гамі — вони прекрасно доповнюють будь-який стиль.

У новому номері нашого видання «Вышиванка» шанувальники вишивки знайдуть цікаві схеми для сорочок-вишиванок, чарівних аксесуарів цікавими техніками вишивок. Вишивка картин, серветок, рушника та ін. Для тих, хто любить почитати — розповідь про чудових майстрів вишивки. Для тих , хто любить постійно вчитися чомусь новому, представлений урок мережки.

новинки вишивки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *