Неймовірні прикраси з бісеру: огляд цікавих профілів мережі Інстаграм

Прикраси з бісеру – це не лише красиво та витончено, а й досить оригінально! Адже не обов’язково обмежуватися традиційними кольє чи браслетами-джгутами, хоча це вже практично класика. Зверніть увагу, до прикладу, на незвичайні бісерні брошки – різноманіття їх форм та кольорів просто вражає, і виглядають вони дуже стильно! На підтвердження наших слів пропонуємо вам короткий огляд найцікавіших Інстаграм-профілів талановитих хенд-мейдерів, що працюють з бісером.

прикраси з бісеру

Прикраси з бісеру: сучасні тренди

Кольорові пташки, сріблястий олень, симпатичне жабеня чи гламурні губки – яка брошка подобається вам найбільше? Ці та інші чудові прикраси, що так і просяться до вашої особистої колекції, можна знайти на сторінці @evafess_showroom:

А як вам мерехтливі мушки та пташки від талановитої української майстрині @handyleon47? Ця дівчина має справді бурхливу фантазію, адже її вироби просто фантастично красиві й заворожують з першого погляду! До речі, вона пропонує також і прикраси з бісеру для чоловіків – чим не новий тренд?

Інша українська майстриня — @la_chica_accessories — вражає не менше! Брошки з бісеру від цієї дівчини просто чудові – тільки погляньте на її мініатюрну швейну машинку, апетитне морозиво і симпатичну морську колекцію!

Ще одна майстриня, що працює з бісером – мешканка Латвії @likeinafairytale. Ця жінка створює не лише казкові кольє та брошки з каміння та бісеру, а й красиві вечірні сумочки. З такими прикрасами кожна з нас почуватиме себе королевою!

Сподіваємося, наша підбірка надихнула вас на творчість, тож беріться до роботи і вигадуйте власні авторські прикраси з бісеру! А якщо потрібна допомога у цій непростій справі – замовляйте журнали по бісероплетінню «Бисер» та «Бисер. Лучшее» в інтернет-магазині «Діана-плюс»! Успішних починань!

Підготувала Вікторія Чорній

прикраси з бісеру

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *