Модні в’язані плаття сезону осінь-зима 2017-2018

Стильні в’язані плаття – ультрамодна тенденція прийдешнього холодного сезону. З дизайнерами, які пропонують нам одягнутися в трикотаж, важко не погодитися, адже такі сукні і красиві, і теплі, і надзвичайно жіночні!

в'язані плаття

В’язані плаття: основні тренди

Кожна сплетена модель унікальна, адже несе в собі частинку настрою і тепла в’язальниці. Але існують певні узагальнюючі моменти, що характерні для плетених суконь 2017-2018:

  • Колір: монохром або ніжна пастель
  • В’язка: як об’ємна, так і дрібна – обирайте залежно від призначення та стилю сукні
  • Нитки: ніжна ангора, колюча вовна чи груба пряжа – використовуйте все!

З чим носити в’язане плаття?

Стильний образ із в’язаною сукнею скласти неважко, головне – навчитися грамотно поєднувати трикотаж, шкіру, замшу та текстиль. Доповнюйте в’язані плаття крупними прикрасами, цікавими головними уборами, широкими ременями, різноманітними об’ємними жилетами. Взуття підбирайте відповідно до ситуації – такі плаття поєднуються як із туфлями на високих підборах, так і з чобітками без каблуків.

Пам’ятайте, що трикотаж може підкреслити як спокусливі об’єми вашої фігури, так і певні недоліки (у вас їх, звичайно ж, немає, але все-таки)! Тому фасон в’язаного плаття слід підбирати під особливості вашої тілобудови та зросту.

в'язані плаття

Де шукати в’язані плаття?

Можна віднайти модні новинки в магазинах готового одягу, але перед тими, хто вміє плести самостійно, відкриваються просто безмежні можливості! Оригінальні поєднання кольорів та фактур пряжі, цікаві в’язані елементи та доповнення, ексклюзивна вишивка на трикотажі – річ, створена власноруч, буде справді неповторною! Ідеї шукайте в журналах по в’язанню від видавництва «Діана плюс». Ось лише кілька випусків з оригінальними фасонами в’язаних суконь:

Більше ідей – у спеціалізованих виданнях для тих, хто любить в’язати. Замовляйте в інтернет-магазині «Діана плюс»!

в'язані плаття

Сподіваємося, цей матеріал був для вас корисним! Діліться з друзями в соцмережах, і нехай ваша осінь буде теплою і модною!

Підготувала: Вікторія Чорній

в'язані плаття

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *