Мішковина в декорі інтер’єру: 30 оригінальних ідей для дому

Сіра й непримітна тканина, яка асоціюється з життям у селі та простим інтер’єром? Ні, це не про неї! Мішковина в декорі – одна з улюблених фішок сучасних дизайнерів, а використовують її у найрізноманітніших варіаціях та поєднаннях. Пропонуємо кілька цікавих ідей і для вашої оселі!

Мішковина в декорі

Мішковина в декорі приміщень

Мішковина – універсальна тканина, яку можна застосувати для оформлення будь-чого! Ось лише кілька варіантів для її використання:

  • Оббивка меблів
  • Домашній текстиль (штори, скатертини, серветки…)
  • Декорування (від ваз та абажурів до картин і предметів інтер’єру)Читайте також: Що таке топіарій і як його зробити: майстер-клас від журналу «Hand Made»

За допомогою мішковини можна створити теплу, затишну та комфортну домашню атмосферу. Найбільш гармонійно ця тканина поєднується із грубо обробленою деревиною, масивними меблями та старовинними предметами інтер’єру типу скринь та лав.
Переваги використання мішковини в інтер’єрі:

  1. Екологічність, натуральність, здатність легко пропускати повітря.
  2. Відносно невисока вартість тканини.
  3. Велика стійкість до зносу, що дозволяє використовувати мішковину як оббивку для меблів.
  4. Нейтральна кольорова палітра, яка чудово поєднується як із пастельними, так і з насиченими яскравими відтінками.
  5. Універсальність – фактурне полотно буде гармонійно комбінуватися з будь-якими тканинами – від льону до шовку та мережива.

Мішковина в декорі

Мішковину можна вдало обіграти у різних інтер’єрних стилях: прованс, кантрі, бохо, лофт, шеббі-шик, скандинавський, лофт, еклектика та інших. Ця тканина має необмежений творчий потенціал, тому вмикайте уяву і перевтілюйте свій дім!www.TopOmegaWatches.com www.topwatchesol.com www.katawatches.com www.passwatches.com www.watchesko.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *