Купити нитки і… зберігати їх залишки в бутликах? Нова тенденція серед вишивальниць!

купити нитки

Сучасна вишивка не відстає від моди – у різний час популярності набирають ті чи інші візерунки, кольори чи техніки. А найцікавіше те, що інколи вишивальниці вигадують дещо дивакуваті тренди, які відразу ж стають хітами, особливо в соцмережах. Адже купити нитки і тільки вишивати ними – це занадто просто, можна ж оригінально обіграти цей процес! Одна рукодільниця вигадала щось цікавеньке, інші повторили – і ось уже в наявності нова мода! Тож сьогодні знайомимо вас із спеціальною ємкістю для обрізків ниток, відомою також як «Ort Jar» або «TuSAL».

Купити нитки і використати їх до останнього міліметра!

Отже, що таке цей «TuSAL», для чого він призначений і звідки з’явився? Ця абревіатура походить з англійської мови і розшифровується як «The Totally Useless Stitch A Long», або «Цілком непотрібні залишки ниток». Хоча подібні бутлики використовують не тільки вишивальниці – є такі і у кравчинь, і у любительок працювати з бісером чи стрічками – зберігати там можна будь-що!

Придумали цю моду рукодільниці-блогери, які викладають фотозвіти своїх вишивальних процесів в інтернет. В деяких закордонних блогах навіть проводять спеціальні ігри, присвячені цій забаві: ті, хто приєднався, заводять собі красиві бутлики, де накопичують обрізки вишивальних ниточок, і періодично хваляться ними в мережах.

Перескочила ця мода і в Інстаграм – там навіть існує спеціальний тег #ortjar, за яким можна знайти безліч фотографій подібних баночок (ORT – «Old ragetty threads»; Jar – бутлик, тобто дослівно – «Бутлик для старих обрізків ниток).

То в чому ж сенс?

Ви спитаєте, яка роль цієї баночки у вишивальному процесі? Однозначної відповіді немає, бо заводити таку баночку, чи ні – діло виключно ваше. Комусь зручно складати в неї залишки ниток, які часто губляться і чіпляються до одягу, хтось використовує Ort Jar як гольницю, а хтось – як оригінальний предмет для декору інтер’єру. А якщо ви, приміром, вишиваєте дуже багато, то можете щороку заповнювати кольоровими ниточками новий бутлик, створюючи справжній міні-музей ваших особистих вишивальних процесів! Головне – не переставайте творити! Приємного вишивання!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *