Елементи інтер’єру та улюблені іграшки: вишиті подушки для дітей

Дитяча кімната – наче маленьке королівство, де все повинно бути красивим, комфортним і обов’язково подобатися маленьким королю чи королеві! А що може надати більшого затишку, ніж вишита матусею яскрава подушка, до якої так приємно прихилитися рум’яною щічкою? Вишиті подушки для дітей несуть не тільки декоративну функцію – ними цікаво гратися, на них можна прилягти, з них можна побудувати фортецю, врешті решт! Тож батькам варто подбати про те, щоб кімната їхніх малюків була оздоблена м’якенькими й симпатичними подушечками!

вишиті подушки для дітей

Що радять психологи

Наперекір розповсюдженій думці про те, що дитяча кімната повинна бути яскравою й різнобарвною, психологи не радять одночасно використовувати в її оформленні занадто багато кольорів. Наприклад, для кімнати найменших діток віком до двох років варто обирати спокійні пастельні відтінки, які можна використати і для вишивання подушок:

Надлишок інтенсивних відтінків з часом може подразнювати дитину, заважати їй зосередитися для навчання чи заспокоїтися перед сном. Тож найкращим варіантом для оформлення стін та меблів дитячої кімнати малюків середнього віку теж буде використання ненасичених кольорів: відтінку слонової кістки, світло-бузкового, ніжно-блакитного, неяскравого салатового, бежевого чи молочного. А щоб, все-таки, внести нотку гарного настрою та веселощів, якраз і згодяться чудові вишиті подушки для дітей – тут вже можна не обмежувати фантазію і порадувати діток усіма кольорами веселки!

Набори для вишивання дитячих подушок

Якщо ви вже вирішили почати вишивання подушечки в дитячу кімнату, зупиніть свій вибір на готових наборах, укомплектованих всім необхідним для роботи. Інтернет-магазин «Діана плюс» пропонує вам чудові сюжети для діток, а в кожний набір входять нитки в необхідній кількості, кольорова символьна схема, канва для вишивання та кольоровий зразок готового виробу. Окремо можна замовити також самі схеми для вишивання дитячих подушок.

вишиті подушки для дітей

Оточуйте малюків красивими речами ручної роботи, і нехай ваші дітки ростуть щасливими й здоровими!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *