Ексклюзивна обкладинка на паспорт: ваш стильний аксесуар

Мабуть, ніхто не сперечатиметься з тим, що аксесуари іноді можуть сказати про людину навіть більше, ніж її одяг. А й справді, важливе – в деталях, тому не варто недооцінювати силу і промовистість дрібних, здавалось би, речей. Одним з яскравих елементів вашого цілісного образу є обкладинка на паспорт. То якою вона повинна бути? Давайте розбиратися!

обкладинка на паспорт

Обкладинка на паспорт – ваш стильний аксесуар

Паспорт – це наш найважливіший документ, тож і зберігатися він повинен у надійній, практичній, і, звісно ж, красивій обкладинці! А що може легко перетворити звичайну «одежинку» для паспорта в цікавий і стильний аксесуар? Вправні вишивальниці вже давно знають відповідь на це запитання – звичайно ж, мова йде про вишивку!

обкладинка на паспорт

Красиві геометричні візерунки та  патріотичні орнаменти будуть актуальними завжди, тож можете сміливо обирати обкладинку саме в українському стилі!

Внутрішня сторона обкладинки не менш важлива, ніж її «лице». Вона повинна бути міцною, акуратно зшитою та гарно закріплюватися на паспорті, щоб надійно захищати його від зовнішніх пошкоджень.

обкладинка на паспорт

Пам’ятайте, що один лише зовнішній вигляд вашого паспорта може дуже багато розповісти про вас! Тож купуйте для свого головного документа тільки якісні й красиві обкладинки ручної роботи. І наостанок – приємна новина від інтернет-магазину «Діана плюс»: лише протягом тижня в рамках акції «Чорна п’ятниця» всі представлені в цьому матеріалі обкладинки можна придбати зі знижкою 25%! Поспішайте, акція триватиме до 2 грудня 2016 року включно!

обкладинка на паспорт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *