Мініатюрні іграшки гачком: маленьке диво від «Double Treble Trinkets»

іграшки гачком

Плетіння іграшок гачком чи навіть спицями – не новина, цим мистецтвом давно захоплюються багато рукодільниць. Хтось вив’язує великих м’яких тваринок, хтось є прихильником так званих «амігурумі», але знаходяться й особливі таланти, які вигадують власний неповторний стиль! З творчістю однієї з таких креативних рукодільниць, чиї мініатюрні іграшки гачком насправді вражають, ми й хочемо вас сьогодні познайомити.

Жінку, яка творить під маркою «DoubleTrebleTrinkets», насправді звати Уляною (Uljana Semikrasa). За її власними словами, в’язати вона навчилася ще в початковій школі, але на той час це ще не було улюбленим хобі дівчини. Лише з плином часу вона почала створювати різноманітні плетені дрібнички у вільні хвилини, а потім захопилася настільки, що тепер не уявляє життя без своїх малесеньких іграшок гачком!

Коли Уляна в’яже, то ніколи не використовує готові шаблони – їй подобається плетіння вільним стилем. Надихнути цю талановиту жінку на створення нової іграшки може будь-що: її діти, інтернет чи власна уява. А чудовим результатом її роботи можемо помилуватися і ми:

Можна лише уявити собі всю складність створення такого виробу, адже його розміри дуже і дуже маленькі, менше котушки ниток! І, тим не менше, кожне плетене створіннячко вражає своєю реалістичністю і точним відтворенням дрібних деталей.

Цікавою «фішкою» майстрині є те, що вона часто кріпить свої іграшки на звичайні дерев’яні гудзики. Це надає певної стійкості і навіть дозволяє використовувати їх в якості ігрових фігурок. Чудова ідея, щоб «відірвати» діток від комп’ютерів та планшетів і зацікавити їх настільними іграми!

Залишається тільки поаплодувати чудовій рукодільниці, яка дарує людям радість за допомогою маленького плетеного дива!

Автор: Вікторія Чорній

Фото: Інстаграм-акаунт @doubletrebletrinkets

іграшки гачком

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика