Декор на день Валентина: три кроки до незабутнього свята

Новорічні свята позаду, і ось уже ми зустрічаємо останній місяць зими. Але перед довгожданим приходом весняного тепла на всіх нас чекає ще одне атмосферне й дуже романтичне свято – День Закоханих! І часу залишається рівно стільки, щоб встигнути продумати цікавий декор на день Валентина.

декор на день Валентина

Декор на день Валентина: про що подбати в першу чергу

Багато жінок і дівчат чомусь думають, що якщо заповнити помешкання якомога більшою кількістю декоративних елементів у вигляді сердечок, то й саме святкування буде більш «правильним». А результат, між тим, часто буває протилежним – приміщення перетворюється на пишну плюшево-рожеву декорацію, в якій наші мужчини можуть почувати себе не дуже комфортно. Не робіть такої помилки і завжди пам’ятайте про почуття міри!

декор на день Валентина

Насправді, щоб гарно підготувати свій дім до дня Валентина і створити приємну романтичну атмосферу, вистачить всього кількох тематичних елементів інтер’єру. Пропонуємо вам звернути увагу на наступні ключові акценти:

Ненав’язливе прикрашання будинку

Цікавий віночок на дверях, оригінальне панно чи гірлянда, виготовлені своїми руками дрібнички в ніжних кольорах стануть незамінними атрибутами Дня Закоханих. Ідей для такого декору можна придумати безліч:

Ретельна підготовка столу

Шлях до серця мужчини, як відомо, лежить через його шлунок, тому в день Валентина кожна господиня обов’язково захоче порадувати свого коханого смачними наїдками. Ось тут і можна дозволити розгулятися своїй фантазії: печиво, торти чи цукерки у вигляді сердечок будуть доволі доречними і підкреслять особливість цього свята. А красиве тематичне сервірування столу доповнить загальне приємне враження.

Романтичне мерехтіння свічок

Ну і яке ж свято, а тим паче День Закоханих, без свічок? Всі погодяться з тим, що м’яке освітлення живого вогню здатне миттєво створити особливо чуттєву атмосферу, в якій так і хочеться зізнатись у коханні… Тому про свічки потурбуйтеся обов’язково!

Скористайтеся нашими порадами або знайдіть власний оригінальний підхід до святкування цього дня, і нехай створений вами декор на день Валентина допоможе чудово провести цей вечір!

Автор: Вікторія Чорній

декор на день Валентина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *