Ароматичне саше з вишивкою: підбірка ідей для затишного дому

У перекладі з французької мови «саше» означає «мішечок» або «пакетик». У цей мішечок кладуть духмяні трави, зерна кави або інші ароматичні речовини, а призначений він, як неважко здогадатися, для ненав’язливої ароматизації приміщень, білизни чи одягу. Але ароматичне саше досить часто виконує й іншу важливу функцію – декоративну. Недарма колись за зовнішнім виглядом саше гості складали враження й про почуття смаку господині!

ароматичне саше

Ароматичне саше з вишивкою: популярні ідеї

Декоративне оформлення саше – це, мабуть, найцікавіше! Варіантів тут є чимало: це може бути зшита з цупкої тканини подушечка або мішечок на зав’язках; також саше роблять із тонкої напівпрозорої органзи, з паперу, з трикотажної тканини, сплетеної спицями чи гачком… Прикрашають саше теж по-різному: за допомогою мережива, стрічок, намистин, інших декоративних елементів. Але найпопулярніший спосіб оформлення ароматичних мішечків з травами – це, звичайно, наша улюблена вишивка!

ароматичне саше

Візерунок для ароматичного саше підійде будь-який, але досить часто його обирають у взаємозв’язку з наповнювачем. Наприклад, для ніжних рослинних ароматів це можуть бути зображення трояндочок, лаванди, ромашки чи інших квітів.

Для зимових саше із ароматами спецій теж обирають відповідні сюжети:

Ароматичне саше для дитини створюється з особливим трепетом – адже воно не лише заспокоїть та посприяє міцному сну, а й передасть малюку часточку вашої енергії! Для дитячих саше підбирають легкі, майже невідчутні ароматизатори, та й малюнок бажано обирати в приємних, не подразнюючих відтінках:

Багато цікавих ідей та схем для саше можна знайти у виданнях «Діана плюс», зокрема:

У Жовтій, Синій та Фіолетовій книгах Золотої колекції української вишивки:

ароматичне саше

ароматичне саше

ароматичне саше

У журналах «Вишиванка»:

Беріть на замітку наші ідеї, підбирайте улюблені аромати і власноруч створюйте неповторний вишитий домашній ароматизатор. І нехай ваші гості складуть про вас тільки найкращі враження!

Підготувала: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *