Золота колекція української вишивки: збагатіть свою рукодільну бібліотеку!

У вас є рукодільна бібліотека? Ну звичайно ж є, адже потрібно якось упорядковувати всі свої вишивальні знахідки та надбання! Книги, журнали, окремі схеми – все це ми зберігаємо з таким же трепетом, як і улюблені ниточки, тканинки та фігурні ножиці, правда ж? Адже так приємно іноді переглянути свої запаси візерунків і помріяти про їх втілення в тому чи іншому витворі! Ось чому хочеться, щоб всі експонати нашого домашнього вишивального зібрання були красивими, яскравими і гарно оформленими. Саме такою є серія книг «Золота колекція української вишивки» від видавництва «Діана плюс»! Тому зараз, коли на придбання цих книжок діють дуже приємні знижки до Миколая, ми вирішили більш детально розповісти про всі їхні переваги.

Золота колекція української вишивки: огляд серії

Серія складається з десяти книг, кожна з яких присвячена окремому кольору у вишивці:

  1. Фіолетовий.
  2. Коричневий.
  3. Червоний.
  4. Зелений.
  5. Чорний.
  6. Білий.
  7. Синій.
  8. Жовтий.
  9. Голубий.
  10. Оранжевий.

Читайте також: Українська вишивка золота колекція: що буде в Голубій книзі?

На глянцевих сторінках кожної книги відкривається цілий світ, присвячений вишивці – як традиційним українським візерункам, так і популярним сучасним сюжетам. Яскраві фотосети та художні ілюстрації представляють кожний виріб у всіх деталях, а покрокові описи і схеми допоможуть розібратися у техніці виконання.Особливістю цієї серії є художня частина, де присутні короткі ессе та ліричні замальовки. Міні-історії, так чи інакше пов’язані з вишивкою, обов’язково сподобаються любителям хорошої жіночої прози! А ще в кожні книзі є пізнавальна розповідь про відповідний колір у вишивці та корисна інформація щодо догляду за готовими виробами, підбору кольорів і візерунків тощо.

Читайте також: Золота колекція української вишивки: Оранжевий

Матеріал для книг збирався з різних куточків України: тут присутні роботи майстринь із Тернополя, Львова, Червонограда, Івано-Франківська, Острога, Києва, Тисмениці та інших міст. У книгах представлені схеми скатертин і серветок, чоловічих та жіночих вишиванок, дитячого вишитого одягу, аксесуарів, картин та ще багато чого цікавого! Технік вишивки теж пропонується багато: від найбільш поширеного хрестика до лічильної гладі, набирування, низинки та «курячого броду». Тож обирайте улюблений колір або купуйте відразу всю серію за вигідною ціною, і нехай ваша рукодільна бібліотека буде справді цікавою і багатою!

Золота колекція української вишивки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *